Spartak Office Shoes - Crvena Zvezda 58:85(21:29, 13:24, 13:15, 11:17)

SPARTAK OFFICE SHOES: Simendić N, Čamprag J(9), Janković J(4), Burda M(12), Puača A(3), Nagulić R(7), Radojčić V(9), Kojić B(9), Karadžić F, Gabrić S, Mandić J(3), Grčić M(2).

U okviru drugog kola Triglav kadetske lige Srbije košarkaši subotičkog Spartak Office Shoes u Hali sportova su ugostili KK Crvena Zvezda.

Momci rođeni 2005. godine vratili su subotičku publiku u Halu i podsetili nas na period košarkaških uspeha iz perioda kada oni nisu bili ni rođeni.

Gosti iz Beograda su u današnjoj utakmici pokazali da su za nijansu iskusniji i ovaj meč su rešili u svoju korist rezultatom 58:85. Poveli su košarkaši Crvene Zvezde, u prvoj četvrtini, imali +10, ali trojkom Burde u poslednjem minutu Spartak dolazi do 21:28.

Utakmica je praktično rešena u drugoj četvrtini koju su gosti dobili 13:24, otišli na +20 što su do kraja čuvali i pobedili 55:85.

Spartak trenutno ima skor od pobede i poraza, dok je Crvenoj Zvezdi ovo bio prvi takmičarski meč ove sezone.

U narednom kolu Spartak Office Shoes odlazi u Užice ekipi Slobode koja u dosadašnjem delu sezone ima dva poraza.