.

Lončaru opet zlato, Despotović srebrna na Prvenstvu Srbije

clock18.05.2023 13:47 h

Protekli vikend u Kraljevu je održano Prvenstvo Srbije u kik boksu, disciplina ful kontakt. Učestvovalo je oko 130 takmičara, u uzrastima kadeta, juniora i seniora. Subotički kik boks klub "Top Fighter" učestvovao je sa tri takmičara.

U uzrastima stariji juniori Milan Bogavac (71 kg) izgubio je na poene u četrvrtfinalu od borca iz Novog Sada, dok je u finalu Milica Despotović (52 kg) završila meč nerešeno, da bi preglasavanjem sudija izgubila 2:1 od takmičarke iz Temerina i tako osvojila srebrnu medalju. Nikola Lončar (75 kg) je u roku od sat vremena savladao dvojicu boraca i zasluženo osvojio zlato.

"Zadovoljan sam ostvarenim rezultatom mojih takmičara, uvek naravno može bolje, ali vraćamo se u salu da otklonimo greške iz mečava i spremimo se za poslednje državno prvenstvo u disciplini lou kik, koje će se održati za dve nedelje" zaključio je trener Alen Heralić.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h

clock11.03.2024 21:21 h

clock11.03.2024 21:03 h

clock11.03.2024 20:49 h

clock11.03.2024 20:29 h