.

Poraz Letećih Bajmočana i Spartaka u nastavku sezone

clock22.02.2022 08:07 h

Arhiva/suboticasport.com

Futsaleri subotičkih klubova nastavili su svoje ligaške obaveze nakon zimske pauze. Juče su svoje mečeve 8. kola futsal lige Vojvodine odigrali Leteći Bajmočani i igrači KMF Spartak. Obe naše ekipe poražene su na gostujućim terenima.

Tim iz Bajmoka igrao je u Kuli protiv KMF Hajduk gde je doživeo poraz rezultatom 9:3. Strelci za gostujuću ekipu bili su Maravić Petar (3. minut), Cvetković Marjan (23. minut) i Stojanović Veljko (35. minut).

Spartak je u somborskoj hali Mostonga poražen od uvek neugodne ekipe ŽAK Junior rezultatom 4:2. Somborci, mahom igrači koji su bili okosnica drugoplasiranog tima na Novogodišnjem turniru u našem gradu, bolje su se snašli na domaćem terenu i tako „zakuvali“ borbu za prvo mesto. Strelci za KMF Spartak bili su Popović Goran *(31. minut) i Arežina Momčilo (33. minut).

U narednom kolu očekuje nas derbi meč između Spartaka i Letećih Holanđana, dok će Full Feel gostovati u Kuli, a Leteći Bajmočani na svom terenu odmeriti snage sa ŽAK Juniorom.

Foto + izveštaj sa utakmice Full Feel i Leteći Holanđani koja je odigrana za vikend u sali Tehničke škole pogledajte ovde.