.

Full Feel srušio lidera

clock11.03.2024 20:49 h

U prvoj utakmici u nastavku Futsal lige Vojvodine subotički Feel Full ugostio je vršački Forum, ujedno lidera i do ovog kola jedinu neporaženu ekipu.

KMF FULL FEEL - KMF FORUM VRŠAC 6:4 (4:0)

STRELCI: Kotaraš Dalibor (5. minut), Kurušić Bojan (10. minut), Tresiglavić Nemanaj (16. i 35. minut), Ivković Andrej (19. minut) i Babić Denis (32. minut) za Full Feel. Dobrosavljević Aleksa (23. minut), Vrtunić Ognjen (23. minut), Ivljanin Nenad (29. minut) i Munćan Aleksandar (38. minut) za Forum.

FULL FEEL: Mitrović Dalibor, Ivković Andrej, Babić Denis, Tresiglavić Nemanja, Krnjić Jasmin, Bodalec Stefan, Jaković Dragan, Kurušić Bojan, Kotaraš Dalibor, Ivanišević Nikola, Rapaić Veljko.

FORUM: Čizmaš Stefan, Vrtunić Ognjen, Mandić Aleksandar, Kornja Dario, Vlahović Igor, Đorđević Andrija, Ševo Milenko, Pešterac Filip, Ivljanin Nenad, Munćan Aleksandar, Karanfilovski Ivan, Dobrosavljević Aleksa.

U prvom poluvermenu možemo slobodno napisati da je domaćin održao čas futsala lideru na tabeli i lako se moglo desiti da prednost na pauzi bude još ubedljivija. U drugom poluvremenu gosti postižu dva brza gola i uvode utakmicu u neizvesnost. Uspevaju da postignu i treći pogodak, ali na sreću izabranici Nemanje Dževera se bude i opet se odlepljuju na tri gola razlike. Do kraja su gosti uspeli da postignu još jedan pogodak za konačnih 6:4.

Full Feel se ovom pobedom popeo na 4. mesto ligaške tabele, a u narednom kolu ih očekuje gostovanje u Kačarevu protiv ekipe KMF Kraljevićevo.