.
subotica grad sportova

Full Feel dobro započeo, ali Leteći Holanđani bolje završili (FOTO)

clock19.02.2022 17:33 h

Nakon zimske pauze i odrađenih priprema futsaleri su se vratili ligaškim obavezama. Danas su u sali Tehničke škole “Ivan Sarić” snage odmerili domaći KMF “Full Feel” i gosti iz Vrbasa KMF “Leteći Holanđani”. U okviru 8. kola Futsal lige Vojvodine bolje su se snašli Leteći Holanđani pobedivši 2:6

KMF FULL FEEL - KMF LETEĆI HOLANĐANI 2:6 (2:2)

KMF FULL FEEL: Nikšić Vildan, Grabež Đuro, Francišković Davor, Gavrić Nikola, Ivanović Milan.
Rezerve: Mitrović Dalibor, Srednik Goran, Kotaraš Dalibor, Ruski Vladimir, Građin Nenad, Sedlić Uroš, Rajkovača Davor.

KMF LETEĆI HOLANĐANI: Marinković Martin, Šmit Andrej, Dragnić Luka, Šmit Martin, Peković Nemanja.
Rezerve: Danilović Jovan, Stjepović Zoran, Radović Danilo, Perović Predrag, Vujović Vukašin, Milićević Stefan.

STRELCI: Gavrić Nikola i Ivanović Milan za Full Feel. Dragnić Luka, Peković Nemanja, Radović Danilo (3) i auto gol.

Spremno su Subotičani izašli na parket, čvrst i oštar početak prekinut je auto golom Rajkovače u 9. minutu. Dva minuta kasnije Gavrić nakon prekida donosi izjednačenje. Poveli su futsaleri Full Feela nakon Ivanovićevog gola u 18. minutu, ali nisu sa prednošću uspeli da odu na pauzu, jer su gosti u 20. minutu došli do izjednačenja preko Dragnića. Nažalost, Leteći Holanđani se bude u drugom poluvremenu i postižu 4 pogotka za ukupnu pobedu 2:6 i nove ligaške bodove.
Full Feel u narednom kolu igra protiv kulskog Hajduka.

Preostale dve subotičke ekipe gostuju, Leteći Bajmočani 21.2. u Kuli protiv Hajduka, dok prvoplasirani Spartak igra u Somboru protiv ekipe ŽAK Junior istog dana.