.

Četvoro takmičara Top Fightera i 4 medalje za njih (FOTO)

clock04.12.2023 21:06 h

Kik boks klub "Top Fighter" učestvovao je na 8. Internacionalnom kik boks kupu, Balkans Best Fighters koji se održao u Jagodini od 01. do 03. decembra, na kojem je učestvovalo 8 država sa 500 takmičara.

Subotički klub nastupao je sa 4 takmičara u lou kik disciplini i osvojio isto toliko medalja. U mlađim kadetima Stefan Repčen u kategoriji -42 kg osvojio je bronzanu medalju, dok je u starijim kadetima Aleksandar Tot u kategoriji -48 kg osvojio srebrnu medalju. U starijim juniorima Martin Toldi u kategoriji 63.5 kg osvojio je bronzanu medalju, a u finalnoj borbi najsjajniju medalju je osvojila Milica Despotović u kategoriji do 52 kg.

"Značaj ovog turnira je skupljanje iskustva za podmladak ovoga kluba Repčena, Tota i Toldija i priprema za sledeću godinu, dok je iskusna Milica Despotović na kraju svoje juniorske karijere rutinski osvojila još jedno zlato" rekao je trener Alen Heralić.