.

Takmičari Top Fighera uspešni na Prvenstvu Vojvodine (FOTO)

clock26.02.2024 19:16 h

Kik boks klub "Top Fighter" takmičarsku sezonu u kik boksu otvorio je nastupom na Prvenstvu Vojvodine u K1 disciplini, koji se održao u Bečeju 24. februara, koje je ujedno i bila provera pred Prvenstvo države koje će se održati za dve nedelje u istoj disciplini.

U mlađim juniorima Aleksandar Tot, u kategoriji do 48 kg, ostvario je dve pobede i zasluženo osvojio zlato. Dok je u starijim juniorima Martin Toldi, u kategoriji do 63.5 kg nakon dve pobede takođe osvojio zlato. Juniorka Milena Kovačević u kategoriji +70 kg odradila je svoj prvi meč i osvojila srebrnu medalju. Uspeh je ostvaren i u seniorskom uzrastu, Milica Despotović, u kategoriji do 52 kg osvaja prvo mesto, a Nikola Lončar, u kategoriji do 75 kg u četvrtfinalu i polufinalu ostvario je dve pobede i čeka finale na sledećem Prvenstvu Vojvodine.

Naredni dan u nedelju je još jedan član Top Fightera ostvario odličan rezultat, ovog puta u boksu na Pojedinačnom prvenstvu Vojvodine, kadet Stefan Repčen u kategoriji do 40 kg pobedom prekidom u prvoj rundi postao je prvak Vojvodine.

Trener Alen Heralić zadovoljan je nakon uspešnog vikenda i dodaje da ekipa nastavlja dalje sa pripremama za državna takmičenja koja ih očekuju u boksu i kik boksu u martu mesecu.