clock19.10.2021 12:51 h

KMF Žak Junior - KMF Leteći Bajmočani 4:2 (1:1)

Leteći Bajmočani: Merković D, Maravić Z, Cvetković M, Suknović D, Stojanović V.
Klupa: Lebović S, Maravić P.

Strelci: Lebović Stefan 0:1(9. minut), Timar Kristijan 1:1(10. minut), Cvetković Marjan 1:2(28. minut), Simić Ljubomir 2:2(29. minut), Mančić Nebojša 2:3(36. minut), Radmanović Miloš(40. minut).

U somborskoj hali Mostonga domaća futsal ekipa ŽAK Junior ugostila je sinoć, 18.10. gostujuću ekipu Leteći Bajmočani, u okviru 4. kola Futsal lige Vojvodine.

Bajmočani su bolje počeli meč, poveli preko Lebovića da bi nakon nepunog minuta ŽAKovci izjednačili na 1:1 i tim rezultatom se odlazi na odmor.
U drugom poluvremenu početak je bio isti, preko Cvetkovića gosti ponovo vode, nakon nepunog minuta domaćini opet izjednačavaju rezultat. Igrači ŽAK-a kažnjavaju greške Letećih Bajmočana, u 36. minutu. Kada su gosti krenuli na sve ili ništa, domaćini u 40. minutu postižu gol za konačnih 4:2 i drugu pobedu iz 4 meča.

Bajmočani trenutno zauzimaju 4. mesto na tabeli sa jednom pobedom i tri poraza.

U 5. kolu nas očekuje duel dve “Leteće” ekipe, Bajmočanima u goste dolaze Holanđani iz Vrbasa.