.

Startovalo omladinsko futsal prvenstvo Vojvodine

clock15.11.2021 14:05 h

U nedelju, 14.11.2021. je startovala Omladinska futsal liga Vojvodine. Dok su seniori na zazluženoj ligaškoj pauzi, njihov podmladak je odigrao prvo kolo.

Utakmicu prvog kola u MEŠC-u odigrali su omladinci KMF Full Feel i KMF ŽAK Junior iz Sombora.
U fer i korekntoj utakmici viđeno je mnoštvo šansi koje su bolje realizovali gosti iz Sombora za konačnih 1:2.

KMF FULL FEEL - KMF ŽAK JUNIOR 1:2(1:1)

KMF FULL FEEL: Marton O, Šarkanj A, Farago A, Kekenj D, Patris P.
REZERVE: Šeregi V, Vida E, Jelić N, Batori D.

KMF ŽAK JUNIOR: Tumbara D, Štimac D, Pantelinac J, Vulin R, Krmar N.
REZERVE: Nikšić N, Gagić U.

STRELCI: Štimac Darko 0:1(1. minut), Šarkanj Akoš 1:1(4. minut), Nikšić Nikola 1:2(31. minut).

U istoj ligi, nešto kasnije tokom jučerašnjeg dana, utakmicu su odigrali i omladinci KMF Spartak sa generacijom KMF Leteći Bajmočani.
Subotičani su se bolje snašli na premijeri i u Hali sportova trijumfovali ubedljivim rezultatom 14:2.

KMF SPARTAK - KMF LETEĆI BAJMOČANI 14:2(6:2)

KMF SPARTAK: Rankov N, Veličković B, Kujundžić M, Bogojević A, Bašić N.
REZERVE: Bondžić D, Pelhe A.

KMF LETEĆI BAJMOČANI: Šafranko D, Sitarić S, Penzeš I, Todorović N, Radulović L.
REZERVE: Benčik M, Bokić B, Penzeš F, Latas U.

STRELCI: Veličković Branislav(4), Rankov Nikola(2), Kujundžić Mateo(2), Bašić Nikola(2), Bondžić Dejan(2), Pelhe Antonio i Bogojević Aleksa za Spartak. Todorović Nikola(2) za Leteće Bajmočane.

U sledećem kolu nas očekuje duel Spartaka i Full Feela.