clock13.12.2021 14:06 h

facebook/kmfspartak

U okviru 5. kola Futsal lige Vojvodine za omladince odigran je gradski derbi između ekipa KMF Full Feel i KMF Spartak i ŽAK Junior i Leteći Bajmočani.

KMF Full Feel - KMF Spartak 2:13(0:11)

Nova pobeda za omladince KMF Spartak koji se sledeće nedelje sastaju sa somborskom ekipom ŽAK Junior čime se završava ligaški deo takmičenja.

KMF FULL FEEL: Marton O, Šarkanj A, Farago A, Kekenj D, Čupak A.
REZERVE: Batori D, Vida E.

KMF SPARTAK: Rankov N, Jaković D, Bogojević A, Bašić N, Šušnjar O.
REZERVE: Pelhe A, Bondžić A.

STRELCI: Vida Erik i Farago Arnold za Full Feel. Jaković Dragan(5), Šušnjar Ognjen(3), Bogojević Aleksa(2), Bašić Nikola(2) i Pelhe Antonio za Spartak.

KMF ŽAK Junior - KMF Leteći Bajmočani 3:3(2:0)

U somborskoj hali Mostonga odigran je duel između domaće ekipe ŽAK Junior i gostiju KMF Leteći Bajmočani. Meč je završen nerešenim rezultatom 3:3, nakon vođstva domaćina na poluvremenu od 2:0. Bajmočani su uspeli da preokrenu u svoju korist 2:3 i vodili su do poslednjeg minuta kada domaći uspevaju da izjednače i dođu do vrednog boda.

KMF ŽAK JUNIOR: Tumara D, Štimac D, Vulin R, Krmar N, Nikšić N.
REZERVE: Krivokuća D, Gagić U, Pantelinac J, Krstić D.

KMF LETEĆI BAJMOČANI: Šafranko D, Bokić Bogdan, Penzeš F, Todorović N, Kolak D.
REZERVE: Penzeš I, Radulović L, Latas U.

STRELCI: Vulin Ranko, Pantelinac Jovan i Nikšić Nikola za ŽAK Junior. Kolak Dragan(2) i Radulović Luka za Leteće Bajmočane.