.
subotica grad sportova

Rezultati naših futsal ekipa (9. i 10. oktobar)

clock10.10.2021 23:51 h

Futsal veoma popularna sportska aktivnost u Subotici iz godine u godinu pokazuje da se kod nas igra dobro mali fudbal. Dokaz za to su tri profesionalne ekipe koje se takmiče u Futsal ligi Vojvodine. Momci iz Novog Žednika su osnovali KMF “Full Feel”, momci iz Bajmoka KMF “Leteći Bajmočani”, dok se ideja za osnivanje KMF “Spartak” rodila na Prozivci.

KMF “Full Feel” i Spartak odigrali su svoje mečeve trećeg kola ovog vikenda, dok se utakmica Letećih Bajmočana i Hajduka iz Kule igra sutra, 11.10. u Bajmoku.

Leteći Holanđani Vrbas - Full Feel 4:2

Sastav: Nikšić,M. Džever, Francišković, Kotaraš, Ivanović, Kurušić, Ivančić, Grabež.

STRELCI ZA FULL FEEL: Kotaraš i Ivanović.

Ekipa Full Feel otputovala je u subotu na megdan u Vrbas ekipi Leteći Holanđani, koja se dugi niz godina takmiči u ligama malog fudbala. Utakmica je bila izuzetno tvrda, prvo poluvreme je rešeno u korist domaćina rezultatom 1:0. Uspeli su igrači Full Feel da dođu do izjednačenja početkom drugog poluvremena, ali sreća i “duža klupa” bili su na strani Letećih Holanđana, pa su utakmicu priveli kraju i pobedili sa 4:2. Bio je to ujedno i treći poraz.
Priliku da se iskupe imaće 16.10. od 19:30 kada će odigrati prvu utakmicu pred domaćom publikom. Meč se igra u sali Tehničke škole “Mešc”  protiv ekipe Hajduk Kula. Ulaz je 100 dinara.

Spartak - Žak Junior Sombor 6:2

Sastav: Bjelica, Tomčić, Kujundžić, Guberinić, Maksimović, Lazić, Arežina, Bašić, Tomić, Čičić.

STRELCI ZA SPARTAK: Guberinić (3), Tomić (2) i Arežina.

Domaća ekipa je i ovog vikenda obradovala publiku u Hali sportova, pobedivši nezgodnu ekipu Žak-a rezultatom 6:2.
Poveli su gosti preko Vukelića u 4. minutu, ali je to bio povod da se domaća ekipa probudi i golovima Guberinića i Tomića(2) odlazi se na poluvreme sa prednošću od 3:1. Drugo poluvreme su igrači KMF Spartak rutinski odigrali i identičnim rezultatom dobili i taj deo igre za konačnih 6:2. Igrač utakmice je povratnik u domaći, subotički, futsal Guberinić Veselin.

Ekipa KMF Spartak trenutno zauzima prvo mesto sa idealnim skorom, tri pobede u tri utakmice. Sledeća nedelja je prilika da se dokaže dobra forma u derbi meču sa Letećim Holanđanima. Meč se igra 16.10. u Vrbasu.