clock17.10.2021 12:51 h

KMF FULL FEEL - KMF HAJDUK 5:2(1:1)

SASTAV: Nikšić V, Kurušić B, Džever M, Kotaraš D, Ivanović M.
KLUPA: Grabež Đ, Francišković D, Stojanović S, Građin N, Gavrić N, Kujundžić M.

STRELCI: Grabež Đuro 1:0(9. minut), Opalić Veljko 1:1(19. minut), Patković Vukašin 1:2(32. minut), Kotaraš Dalibor 2:2(33. minut), Ivanović Milan 3:2(35. minut) i Gavrić Nikola u 39. i 40. minutu za 5:2.

Nakon tri gostovanja u prva tri kola, ekipa KMF “Full Feel“ imala je uspešnu premijeru pred domaćom publikom. Sinoć, 16.10.20221. u sali Tehničke škole - MEŠC ugostili su ekipu KMF Hajduk iz Kule.

Poveli su futsaleri Full Feel-a preko Grabež Đure i sve je delovalo da su na putu pobede, imali su inicijativu i šanse su se ređale, međutim gosti preko Opalića izjednačuju u poslednjem minutu prvog poluvremena i na pauzu se odlazi sa 1:1.
Drugo poluvreme je bilo u znaku šansi i golova, Hajduk je preokrenuo rezultat u svoju korist, da bi se na kraju agresivnost domaćih igrača isplatila, izjednačio je Kotaraš u 33. minutu. U poslednjih 5 minuta domaći igrači postigli su 3 gola, Ivanović Milan 1 i Gavrić Nikola 2 gola u poslednjem minutu igre.

Ovom pobedom KMF Full Feel je preskočio na tabeli Hajduk i sada zauzima 5. mesto sa 3 osvojena boda.

Sledećeg vikenda nas očekuje gradski derbi između ekipa KMF Spartak i KMF Full Feel.