.

KMF Spartak rutinski, Full Feel i Leteći Bajmočani podelili bodove

clock07.11.2021 22:09 h

KMF SPARTAK - KMF HAJDUK 14:4(9:0)

U poslednjoj utakmici jesenjeg dela futsal prvenstva Vojvodođanske lige sastali su se KMF Spartak NTMJ Čikerija i KMF Hajduk Kula.

Spartakovci su ozbiljno shvatili današnji meč, maksimalno ušli u njega, za razliku od protivnika koji je delovao nespremno. U prilog  ide činjenica da je prvo poluvreme završeno rezultatom 9:0.

Drugi deo igre je rutinski odrađen za konačnih 14:4.

KMF SPARTAK: Bjelica M, Tomčić Č, Guberinić V, Kujundžić M, Maksimović N.
Rezerve: Horvacki V, Lazić N, Popović G, Jaković D, Tomić N, Čičić M.

STRELCI: Čičić Milan(3), Jaković Dragan(2), Tomčić Čedomir(2), Kujundžić Mateo(2), Tomić Nikola(2), Guberinić Veselin, Lazić Nemanja i Popović Goran za Spartak. Za Hajduk Živko Luka, Davidović Dejan, Delić Nemanja i Olujić Miloš.

KMF FULL FEEL - KMF LETEĆI BAJMOČANI 2:2(2:0)

U komšijskom derbiju sinoć su se u sali Tehničke škole sastali KMF Full Feel i KMF Leteći Bajmočani.

Domaćin je bolje započeo meč, preko Kotaraš Dalibora i Grabež Đure poveo u prvom poluvremenu.
Rezultat od 2:0 stajao je na semaforu do 24. minuta kada se za Bajmočane u strelce upisuje Maravić Petar. Izjednačujući pogodak delo je Suknović Dejana u 28. minutu i sa rezultatom 2:2 se završio meč.

KMF FULL FEEL: Nikšić V, Džever M, Grabež Đ, Kotaraš D, Ivanović M.
Rezerve: Vujić N, Borović M, Građin N, Kurušić B.

KMF LETEĆI BAJMOČANI: Ristić S, Stojanović M, Cvetković M, Suknović D, Ivković A.
Rezerve: Merković D, Maravić P.

KMF Spartak je osvajač jesenjeg dela prvenstva sa 18 bodova, Leteći Bajmočani su peti sa 5 bodova, dok je KMF Full Feel 6. sa 4 osvojena boda.

Nakon ovih utakmica ekipe odlaze na pauzu, a prvenstvo se nastavlja u februaru. U narednim nedeljama nas očekuju utakmice Omladinske futsal lige Vojvodine.