.

KMF Full Feel sekunde delile od prvih bodova

clock27.09.2022 16:10 h

Futsaleri subotičkog Full Feel-a započeli su takmičenje u Vojvođanskoj ligi utakmicom u Riđici protiv somborskog KMF ŽAK Junior. U duelu starih znanaca trijumfovali su domaći igrači pogotkom 30 sekundi pre kraja meča za konačnih 3:2.

KMF ŽAK JUNIOR - KMF FULL FEEL 3:2 (1:1)

Strelci: Vidaković Goran (14. minut), Bandobranski Đorđe (28. minut) i Bojić Slobodan (40. minut) za ŽAK. Kotaraš Dalibor (18. minut) i Grabež Đuro (34. minut) za FULL FEEL.

ŽAK JUNIOR: Molnar Ivica, Radmanović Miloš, Vujin Milan, Bandobranski Đorđe, Bojić Slobodan.
REZERVE:  Vidaković Goran.

FULL FEEL: Mitrović Dalibor, Đurović Luka, Grabež Đuro, Francišković Davor, Gavrić Nikola.
REZERVE: Paunović Marko, Sedlić Uroš, Kujundžić Kristijan, Stojanović Miloš, Kotaraš Dalibor, Stojanović Stefan, Kujundžić Mateo.

Ekipu u narednom kolu očekuje još jedno gostovanje, u Novom Bečeju protiv KMF Tisa.