subotica grad sportova

Full Feel i Leteći Bajmočani porazom završili 9. kolo

clock01.03.2022 08:23 h

Arhiva/suboticasport.com

Futsaleri subotičkih klubova Full Feel i Leteći Bajmočani sinoć su odigrali svoje utakmice 9. kola futsal lige Vojvodine. Full Feel je poražen na gostujućem terenu u Kuli, dok su Bajmočani izgubili od somborskog ŽAK Juniora na svom parketu.

KMF HAJDUK - KMF FULL FEEL 5:4 (1:0)
Strelci: Bogićević Aleksandar (9. minut), Sušić Darko (23. i 39. minut) i Bogićević Lazar (27. i 35. minut) za Hajduk. Grabež Đuro (30. minut), Gavrić Nikola (33. i 39. minut) i Sedlić Uroš (38.  minut) za Full Feel.

Dobra i zanimljiva utakmica, mnoštvo šansi i ukupno 9 golova viđeno je sinoć u Kuli na meču ove dve ekipe. Poveli su domaći futsaleri 1:0 i sa tim rezultatom završeno je prvo poluvreme. U drugom poluvremenu gosti su stvarali šanse, a Hajduk davao golove za 3:0. Uporni Full Feelovci se nisu predavali i na 47 sekundi do kraja dolaze do 4:4, međutim sreća im okreće leđa na 30 sekundi od poslednjeg sudijskog zvižduka kada primaju gol za 5:4.

KMF LETEĆI BAJMOČANI - KMF ŽAK JUNIOR 2:7 (0:5)
Strelci: Maravić Petar (31. minut) i Lebović Stefan (33. minut) za Bajmočane. Vujin Milan (3. minut), Vukelić Nenad (3. minut), Milošević Nikola (14. minut), Vukas Milovan (16. minut), Mančić Nebojša (20. minut), Mitrović Aleksandar (25. minut) i Radmanović Miloš (31. minut).

Leteći Bajmočani: Ristić Stefan, Cvetković Marjan, Maravić Petar, Stojanović Veljko, Maravić Zdravko.
Rezerve: Suknović Dejan, Lebović Stefan, Stojanović Miloš.

ŽAK Junior: Molnar Ivica, Radmanović Miloš, Mančić Nebojša, Vujin Milan, Vukelić Nenad.
Rezerve: Miošević Nikola, Bandobranski Đorđe, Vidaković Goran, Mitrović Aleksandar, Vukas Milovan.

U sledećem, poslednjem, ligaškom kolu sastaju se Full Feel - Spartak, Leteći Holanđani - Leteći Bajmočani i ŽAK Junior - Hajduk.