.

Full Feel porazom završio sezonu

clock02.05.2023 09:46 h

U okviru poslednjeg, 18. kola futsal lige Vojvodine subotički Full Feel gostovao je u Kačarevu ekipi Kraljevićevo.

Nakon nešto lošijeg prvog poluvremena gostujuća ekipa je bila u zaostatku od 6:1. Ekipa se u drugom delu igre konsolidovala, rezultatski taj deo igre dobila, ali to nije bilo dovoljno da se na kraju izbegne poraz.

KMF KRALJEVIĆEVO - KMF FULL FEEL 7:4 (6:1)

STRELCI: Petković Marko (3. minut), Ilić Bojan (6, 12. i 17. minut), Mitkovski Dušan (7. i 18. minut) i Vučković Danijel (25. minut) za Kraljevićevo. Vujić Nikola (12. i 23. minut), Rapaić Veljko (25. minut) i Sedlić Uroš (30. minut) za Full Feel.

Ekipa Full Feel-a nastupila je u sledećem sastavu: Mitrović Dalibor, Vujić Nikola, Sedlić Uroš, Gavrić Nikola, Džever Miroslav. Na klupi su bili Vukanović Miljan, Bondžić Dejan, Rapaić Veljko i Krnjić Jasmin.

Subotička ekipa sezonu je završila na 7. mestu sa tri pobede i devet poraza.