.

Full Feel poražen od Tise

clock05.03.2023 18:05 h

fb/Kmf Full Feel

Futsaleri Full Feel-a porazom su započeli prolećni deo takmičenja u okviru Futsal lige Vojvodine. Bez nekolicine igrača i bez novih pojačanja, crveno beli su pružili jak otpor momcima iz Novog Bečeja, ali bodove na kraju nosi ekipa Tise.

KMF FULL FEEL - KMF TISA 2:5 (1:3)

STRELCI: Sedlić Uroš (20. minut) i Francišković Davor (36. minut) za Full Feel. Ikrašev Borislav (12. minut), Kobiljski Žarko (15. i 27. minut), Letić Lazar (36. minut) i Ćurčić Zoran (40. minut) za Tisu.

KMF FULL FEEL: Vukanović Miljan, Grabež Đuro, Francišković Davor, Gavrić Nikola, Ivanović Milan.
REZERVE: Mitrović Dalibor, Kurušić Bojan, Vujić Nikola, Bondžić Dejan, Šafranj Igor, Mamužić Davor, Sedlić Uroš, Spremo Stefan, Džever Miroslav.

KMF TISA: Ćurčić Zoran, Kobiljski Žarko, Mesaroš Akoš, Dražić Igor, Letić Lazar.
REZERVE: Radosavljev Borislav, Kočović Stefan, Ostojić Vladimir, Ikrašev Borislav.

Po rečima trenera domaćih Nemanje Dževera viđena je egal utakmica, u kojoj su gosti iskoristili neiskorišćene šanse njegove ekipe. „Na 1:3 krećemo bez golmana i posle velike greške dobijamo gol sa polovine protivnika za 1:4. Hvatamo delimično priključak, i pri rezultatu 2:4 na minut i 30 do kraja dobijamo priliku da smanjim prednost šutem sa 10 metara, 6. prekršaj. Ali nažalost golman nam iz te odbrane daje gol preko celog terena za konačnih 2:5“ zaključuje Džever.