KMF Spartak NTM Čikerija - KMF Full Feel 5:1(4:1)

KMF SPARTAK: Bjelica M, Tomčić Č, Kujundžić M, Guberinić V, Maksimović N.
Rezerve: Lazić N, Jaković D, Čuso B, Arežina M, Horvacki V, Bašić N, Tomić N, Čičić M.

KMF FULL FEEL: Nikšić V, Džever M, Grabež Đ, Ivanović M, Vujić N.
Rezerve: Momčilov I, Građin N.

Derbi utakmica dve subotičke futsal ekipe odigrana je večeras u Hali sportova u okviru 5. kola Futsal lige Vojvodine, a KMF Spartak je kao domaćin nadigrao ekipu Full Feela.

Dobro znan teren, jer se većina momaka takmiči na tradicionalnom Novogodišnjem turniru, plus spremnija i duža klupa bii su na strani domaćina. Publika je mogla da uživa u lepoti ove popularne igre, a nije izostalo ni pogodaka.

Spartak je poveo preko Maksimović Nikole u 4. minutu, Čuso Boris je povisio rezultat na 2:0 u 8. minutu igre. Do poluvremena su viđena još tri pogotka, Tomić Nikola u 16. i Guberinić Veselin u 19. su stvorili nedostižnu prednost. Poraz je ublažio Momčilov Igor u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Drugo poluvreme je viđen još jedan pogodak i on je delo tradicionalno dobrog Guberinića. U 35. minutu postavljen je konačni rezultat 5:1.

Ekipa KMF Full Feel je u večerašnjem duelu bila desetkovana zbog pravila da igrač koji je igrao fudbal u istom danu ne može da nastupi i u futsal utakmici.

Sledeće kolo Full Feel dočekuje ŽAK Junior, dok Spartak igra na gostujućem terenu protiv Letećih Bajmočana.

Sutra, 25.10. KMF Leteći Bajmočani dočekuju Leteće Holanđane u sportskoj hali Bajmok. Meč počinje od 20:45, a cena ulaznice je 100 rsd.