KMF Full Feel - KMF Žak Junior Sombor 5:8(2:3)

KMF FULL FEEL: Karas M, Grabež Đ, Kotaraš D, Ivanović M, Džever M.
Rezerve: Vujić N, Plavšić S, Kujundžić M, Građin N, Stojanović S, Ivančić J, Kurušić B.

KMF ŽAK JUNIOR: Molnar I, Radmanović M, Bandobranski Đ, Vukelić N, Timar K.
Rezerve: Simić Lj, Vidaković G.

STRELCI: Radmanović M. 0:1(4. minut), Vukelić N. 0:2(4. minut), Vukelić N. 0:3(8. minut), Kotaraš D. 1:3(17. minut), Ivanović M. 2:3(20. minut), Vukelić N. 2:4(22. minut), Vukelić N. 2:5(28. minut), Kotaraš D. 3:5(31. minut), Timar K. 3:6(33. minut),  Vukelić N. 3:7(35. minut), Bandobranski Đ. 3:8(36. minut), Građin N. 4:8(37. minut), Kotaraš D. 5:8(38. minut).

Nakon startnog poraza u prvom kolu na gostujućem terenu u Somboru danas su futsaleri KMF Full Feel imali priliku da se revanširaju protivniku.
Delovalo je na početku da su spremni za to, ali su ih iz fokusa izbacila tri brza gola gostiju, do 8. minuta je bilo 0:3. U nastavku igre preko raspoloženog Kotaraša i golom Ivanović Milana domaćin je do poluvremena uspeo da priđe na gol zaostatka.

Treba napomenuti da je drugi deo prvog poluvremena protekao u dominaciji Full Feela, ali nespretnom realizacijom domaćih i odličnim intervencijama golmana ŽAKa rezultat na semaforu bio je 2:3.

Tek što se izašlo na drugo poluvreme, novi gol u mreži domaćih. Strelac gola je bio Vukelić Nenad. Isti igrač u 28. minutu povećava na 2:5, Kotaraš smanjuje na 3:5.
I opet ista situacija kao u prvom delu, mnoštvo neiskorišćenih šansi na jednoj i iskorišćene skoro pa sve šanse za 3:8 u 36. minutu.
Domaći su preko Građina i Kotaraša na kraju ublažili rezultat na 5:8.

Da ne umanjujemo pobedu KMF ŽAK Junior, ali ko večeras nije uživo gledao meč ove dve ekipe u sali Tehničke škole pomislio bi da je ovo bio lagan trijumf gostiju.

U narednom 7. kolu očekuje nas subotički derbi u kojem se sastaju KMF Full Feel i KMF Leteći Bajmočani.