.

Vaterpoliskinje uspešne na gostovanju u Šapcu kraj Save

clock26.02.2022 23:09 h

Devojke Vaterpolo kluba Spartak nastavak seniorskog prvenstva započele su još jednom pobedom u nizu. Izabranice trenera Kopunović Petra u 6. kolu nadigrale su u Šapcu istoimenu ekipu rezultatom 6:11 i tako zaposele vrh tabele sa maksimalnim učinkom.

ŠABAC : SPARTAK 6:11

SPARTAK: Mesaroš T, Kozla V, Kozla L, Kovačević I, Tokić I(7), Babčanji L, Pejić J(2), Mesaroš M, Balać D(2), Ljubičić L, Rudić Vranić J, Benedek I, Huđec L.

Prvu četvrtinu bolje su otvorile gostujuće vaterpoliskinje koje su taj deo igre rešile u svoju korist 1:3. U istom ritmu nastavile su i drugi period i na poluvreme otišli sa 2:7.

U drugom poluvremenu domaće igračice serijom 4:0 prilaze na gol zaostatka i meč uvode u neizvesnu završnicu. Međutim, Subotičanke se bude i istom merom uzvraćaju dobivši poslednju četvrtinu rezultatom 0:4 za konačnih 6:11 i 6. pobedu iz isto toliko odigranih utakmica.

U redovima Spartaka najraspoloženija je bila Tokić Ivana sa 7 postignutih pogodaka, dok su se Balać i Pejić upisale po dva puta u listu strelaca.

clock03.05.2024 08:45 h

clock03.05.2024 08:14 h