.

Vaterpoliskinje pobedile u prvoj utakmici 1/2 finala plejofa

clock04.04.2022 13:00 h

Arhiva/suboticasport.com

Nakon završenog ligaškog dela i odigranih 10 prvenstvenih utakmica vaterpoliskinje Spartaka su se kao drugoplasirana ekipa 1B lige plasirale u polufinale plejofa gde su se sastale sa ekipom VK Vračar.

VK SPARTAK - VK VRAČAR 11:5 (1:0, 1:1, 5:2, 4:2)

Neizvesnost u meču postojala je u prvom poluvremenu, pogotkom Tokić Ivane završena je prva četvrtina, dok je drugi deo igre završen 1:1 i Spartak minimalnom prednošću odlazi na pauzu.

Drugo poluvreme, druga priča, ukupnim rezultatom 9:4 plavo bele upisale su prvu zasluženu pobedu u polufinalnoj seriji konačnim rezultatom 11:5. Najefikasnija igračica na meču bila je Kozla Vivien sa 4 pogotka.

SPARTAK: Mesaroš T, Kozla V (4), Kozla L(1), Kovačević I (1), Tokić I(2), Babčanji L, Bugarski S, Mesaroš M(2), Balać D, Kesegi T(1), Žagar T, Varga Poljak B.

Polufinale se igra na dve dobijene utakmice. Revanš meč na programu je 10. aprila od 18:00 na Vračaru, dok će se eventualni treći meč igrati u Subotici.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h

clock11.03.2024 21:21 h

clock11.03.2024 21:03 h

clock11.03.2024 20:49 h

clock11.03.2024 20:29 h