.

Vaterpoliskinje Spartaka se vratile na pobednički kolosek

clock13.03.2022 10:08 h

U okviru 8. kola 1B lige za žene sinoć su vaterpoliskinje Spartaka nadigrale beogradsku Palilulu na gostujućem bazenu. Nakon prošlonedeljnog poraza od Sente, Subotičanke su ovoga puta bile kompletne i trijumfovale rezultatom 7:15.

PALILULA : SPARTAK 7:15

SPARTAK: Mesaroš T, Kozla V(1), Kozla L, Kovačević I(1), Tokić I(10), Kesegi T, Bugarski S, Mesaroš M, Balać D, Žagar T(2), Rudić Vranić J, Pejić J(1), Huđec L.

Meč je započet pogotkom raspoložene Tokić Ivane za prvo vođstvo gošći, a prva četvrtina protekla je u ispitivanju snaga i završena je rezultatom 2:2. U istom ritmu se nastavilo i u drugom periodu u kom su viđena tri pogotka, Beograđanke su se upisale jednom dok je Tokić za svoju ekipu postigla dva za minimalnu prednost pred odlazak na pauzu.

U drugom poluvremenu izabranice trenera Kopunović Petra zaigrale su svoju igru i meč prelomile u trećoj deonici koju su dobile rezultatom 1:8. Do kraja je preostalo da se rutinski sačuva stečena prednost za nove ligaške bodove.

U redovima Spartaka najraspoloženija je bila Tokić Ivana sa 10 postignutih pogodaka.

clock15.04.2024 14:44 h

clock15.04.2024 14:28 h

clock15.04.2024 14:22 h