clock31.10.2021 22:42 h

fb/RK Spartak

RK SPARTAK - RK ŽELEZNIČAR 44:29(22:13)

Spartak: Papeš Bogosavljev L(2), Spremo S(7), Radosavljević U(6), Stanković N(1), Skuban A(5), Suvajdžić M(1), Kovačević N(6), Jevtović M(1), Terzić S(6), Vojvodić M, Potpara M(3), Stojanović A(6), Radović T.

U okviru 7. kola Arkus rukometne lige Srbije sastali su se domaći rukometaši Spartaka i RK „Železničar 1949“ iz Niša.
RK „Spartak“ je nakon remija i 5 poraza u dosadašnjem delu sezone, večeras  uspeo da pobedi ubedljivo, rezultatom 44:29.

Bilo je prvo poluvreme neizvesno, igralo se gol za gol, sve do 20. minuta kada je na semaforu bilo 11:10. Tada domaći igrači za 10 minuta postižu 11, a primaju tri pogotka za 22:13.

U drugom poluvremenu iskusnom i smirenom igrom Spartak dolazi do još ubedljivije prednosti i konačnih 44:29.

Najkorisniji igrač utakmice bio je Spremo Strahinja sa 7 postignutih golova, bez promašaja.

U narednom kolu Spartak igra još jednu utakmicu pred svojim navijačima i to protiv leskovačke Dubočice 54.

clock03.05.2024 08:45 h

clock03.05.2024 08:14 h