.

Rukometaši Spartaka poraženi u Kostolcu

clock14.11.2021 09:50 h

Arhiva

U okviru 9. kola rukometne Arkus lige sastali su se u Kostolcu domaći Rudar i subotički Spartak. Igrači Rudara su se vratili na pobednički kolosek nakon prošlonedeljnog poraza od Šamota, pobedivši goste rezultatom 34:25(17:13).

Spartak se upisao na semafor u 6. minutu igre preko Skubana za 2:1.Domaćin u 20. minutu iz kontre preko Jokića odlazi na +5. Tu prednost su manje više održavali do poluvremena i u drugi deo igre ulaze sa rezultatom 17:13.

Gol za gol se igralo drugo poluvreme do momenta kada Rudar pravi seriju 4:0, Spartak skoro 10 minuta ne postiže gol i rezultat u tom momentu glasi 27:18. Do kraja je igračima iz Kostolca ostalo da privedu meč kraju za konačnih 34:25.

Najefikasniji u ekipi Spartaka bio je Radosavljević Uroš sa 7 pogodaka, dok je na drugoj strani sa 6 golova najraspoloženiji bio Panić Petar.

SPARTAK: Radović T, Knežević M, Papeš Bogosavljev L, Skuban A(4), Kovačević N(4), Stojanović A(4), Potpara M, Jevtović M(2), Stanković N, Jelenić O(3), Latković N, Radosavljević U(7), Terzić S, Simić J, Spremo S(1).

U narednom kolu Spartak očekuje još jedan težak meč, protiv ekipe Šamot 65 iz Aranđelovca.

clock03.05.2024 08:45 h

clock03.05.2024 08:14 h