.

Tesan poraz odbojkaša Spartaka

clock12.12.2021 22:17 h

Odbojkaši Spartaka otputovali su na megdan nezgodnoj ekipi Ribnice. U Kraljevu je viđen neizvestan meč što rezultat od 3:0 baš i ne govori, ali dva seta su rešena u korist domaćina rezultatom 26:24.

Malo je nedostajalo da prvi set bude rešen u korist Subotičana, poveli su gosti 9:11, preokrenuli domaći na 19:14, Spartak dolazi do prve set lopte pri rezultatu 23:24 koju ne koristi, ali na drugoj strani Pajić poenima iz napada obezbeđuje 1:0 Ribnici.

Drugi set je doneo očekivani pad zbog neizvesno izgubljenog seta, što Kraljevčani koriste za rezultat 25:18 i 2:0.

Ceo treći set gosti su bili u vođstvu, imali set lopte pri rezultatu 22:24, ali Pajić Mihajlo, najkorisniji igrač meča, sa dva bloka donosi preokret i osigurava pobedu svojoj ekipi rezultatom 26:24.

SPARTAK: Milović M, Marković I, Jungić N(7), Tomčić L, Peić D, Lečić M, Vulikić A, Nestororović A, Khan M(9), Dulić S, Kone M, Pavlović N(4), Žugić N(12), Tumbas A(1).

Narednog petka Spartak na svom parketu dočekuje Metalac Takovo.

clock03.05.2024 08:45 h

clock03.05.2024 08:14 h