.

Crvena zvezda prejaka za mlade golubice, seniori u nedelju u Nišu

clock11.02.2022 21:47 h

Ilustracija

U okviru 16. kola Superlige odbojkašice Spartaka u Hali sportova ugostile su favorizovanu Crvenu zvezdu i u večerašnjem meču poražene rezultatom 0:3, po setovima 13:25, 13:25 i 18:25.

Znatno iskusnije gošće pokazale su da se s pravom nalaze u samom vrhu srpske odbojke, dok će izabranicama Zucović Predraga predstojati borba za opstanak. Prva dva seta Beograđanke su završile ubedljivo, identičnim rezultatom 13:25. Subotičanke su jači otpor pružile u trećem setu koji je završen rezultatom 18:25,  povele su domaće igračice 10:6 poenima Korolije i Pavlović, Baić donosi prednost 16:13, ali tada odbojkašice Crvene zvezde prave seriju 2:12 za konačnih 0:3.

SPARTAK: Zucović Sara, Korolija Dragana (11), Spasenić Aleksandra (L), Džaković Iva (2), Tuševljak Marija (4), Andrić Jana (2), Baić Elena (3), Pavlović Sara (10), Ostojić Maja, Hadžimušović Jelena (2), Žigić Lara (L).

CRVENA ZVEZDA: Taubner Tara, Milojević Tijana (L), Marković Božica (13), Drča Bojana (6), Milunović Milica (7), Đorđević Mila, Ašonja Anja, Lazić Jelena (14), Janjić Aleksandra (2), Delić Jelena, Stanković Kristina (L), Bošković Dajana (13).

U narednom kolu Spartak igra protiv beogradskog Partizana.

U nedelju, 13. februara 2022. odbojkaši seniorske ekipe „Spartak“ u utakmici XVI kola Super lige Srbije gostuju ekipi OK „Niš“ u Nišu.

clock03.05.2024 08:45 h

clock03.05.2024 08:14 h