Uspešan nastup košarkašica Spartaka

clock11.10.2021 13:36 h

facebook/ŽKK Spartak

ŽKK Srbobran - ŽKK Spartak 66:77 (21:25, 15:15, 19:17, 11:20)

Zahvaljujući odlično odigranoj četvrtoj deonici meča, Golubice su slavile u Srbobranu na gostovanju istoimenoj ekipi.

Tokom većeg dela prve tri četvrtine Spartak je bio u vođstvu, vodio i sa preko 10 poena razlike, ali su uporne domaće igračice stigle do egala na ulasku u poslednjih deset minuta igre. Stigle su čak i da povedu, ali su igračice trenera Davčik Zdenka podigle nivo igre na viši nivo i 4. četvrtinu dobile rezultatom 11:20.

Najbolji strelac je bila Natalija Spajić.

SASTAV: Spaić N. (29), Pavlović D. (3), Savković I. (11), Ristić M. (4), Todorović Z. (6), Cvijović M., Marković A., Vidaković Hadnađ N. (11), Vitomir N. (13), Riđošić A., Dimitrijević V.

14.10. se u Hali sportova igra odložena utakmica prvog kola protiv ekipe Sloga iz Požege sa početkom od 17:00. Ekipa 16.10. igra još jedan meč na domaćem terenu sa ekipom Karaburme.

clock03.05.2024 08:45 h

clock03.05.2024 08:14 h