.

TSC bolji u komšijskom derbiju (FOTO)

clock16.03.2024 21:45 h

Aleksandar Šećerov ©

Večeras je na subotičkom Gradskom stadionu odigran meč 26. kola fudbalske Super lige između domaćeg Spartaka i gostujućeg bačkotopolskog TSC-a. U komšijskom derbiju više razloga za radovanje imaju gostujući igrači koji su upisali novi trijumf na strani.

SPARTAK - TSC 2:4 (0:2)

Strelci za ekipu TSC u prvom poluvremenu bili su Milan Radin i Aleksandar Ćirković. U 54. minutu Saša Jovanović povećao je rezultat na 0:3. Međutim, izabranici Nenada Lalatovića do 65. minuta uspeli su da dođu do 2:3 preko Mijića i Ubiparipa. Ali, nažalost po domaći tim u 68. minutu došlo je do smušene reakcije odbrane i crvenog kartona za štopera Martinovića što gosti koriste i u 74. minutu preko Ćirkovića postavljaju konačnih 2:4.

Spartak je trenutno na 10. mestu ligaške tabele sa 31 osvojenim bodom, a u narednom kolu koje se igra 30. marta ih očekuje gostovanje beogradskom Partizanu.

FOTOGRAFIJE: Aleksandar Šećerov