.

Spartak poražen u Novom Pazaru

clock30.08.2022 16:41 h

Arhiva/suboticasport.com

U okviru 9. kola fudbalske Super lige danas je u Novom Pazaru odigran duel između istoimene ekipe i Spartaka. Ekipa koju predvodi nekadašnji trener Subotičana Vladimir Gaćinović trijumfovala je 2:0.

Mogli su da povedu domaći nakon penala u 4. minutu, ali siguran sa bele tačke nije bio Mijić. Ono što mu tada nije pošlo za nogom, uspeo je u 13. minutu na asistenciju Lončara.

Drugo poluvreme započeto je identično kao prvo, s tim da je ovoga puta najstrožu kaznu ipak realizova Nikčević u 49. minutu.

Po rečima stratega plavo belih Slavka Petrovića mnoštvo netačnih pasova, izgubljenih duela i dva penala nisu mogli da se pozitivno odraze na današnji rezultat.

Spartak trenutno zauzima 10. mesto na tabeli sa isto toliko bodova. U narednom kolu, u subotu, ekipa će ugostiti kruševački Napredak.