Spartak poražen u Lazarevcu

clock10.04.2023 18:04 h

arhiva/suboticasport.com

U okviru 30. kola fudbalske Super lige danas je u Lazarevcu odigran meč između Kolubare i Spartak ŽK.

Nakon neuverljivog prvog poluvremena u kojem domaći nisu uputili niti jedan udarac ka golu protivnika Subotičani su u nastavak ušli sa željom da pobegnu iz zone ispadanja. U 48. minutu je delovalo da su na pravom putu, jer su golom Alekse Đurasovića poveli 0:1. Međutim Lazarevčani u 58. preko Đuranovića i preko Ilića u 73. upisuju konačnih 2:1.

Ovo je ujedno bilo poslednje kolo ligaškog dela, a Spartak ŽK na 13. mestu ima 25 bodova, dva više od Mladosti i 5 od Radnika i poslednjeplasirane ekipe Mladost GAT. Plavo belima u narednom periodu predstoji 7 utakmica u kojima će pokušati da izbore superligaški status.