Vinogradar - Bikovo 1:1

***IZVEŠTAJI SA UTAKMICA***

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Spartak - Szeged 1:1

Fudbaleri Spartaka pauzu u nacionalnom prvenstvu zbog obaveza reprezentacije iskoristili su da na Gradskom stadionu odigraju prijateljski meč sa ekipom  Szeged Grosic Akademia, četvrtoplasiranom ekipom mađarske druge lige. Ekpa koju sa klupe predvodi Vukmir Dragan, a na mestu štopera igra Subotičanin Pejović Danilo, odigrala je 1:1 sa domaćinima.
Spartakovci su u meč ušli sa željom da se dokažu novom-starom treneru Gaćinović Vladimiru pa su već u 3. minutu poveli preko Srećkovića. U nastavku meča gosti su uspeli da izjednače i tako neporaženi odu za Segedin. Naš tim nakon 4 vezana poraza očekuje gostovanje Novom Pazaru 16.10. pa je to prilika da se vrate na pobednički kolosek.

VOJVOĐANSKA LIGA

Krila Krajine Bačka Palanka - Tavankut 3:2(2:0)

Tavankut: Tasić, Vujić, Kujundžić, Gnjatović, Skenderović, Oblaković, Bedeković, Momčilov, Borenović, Šimić, Spremo.
Rezerve: Perić, Dondur, Pejić Tukuljac, Tumbas, Panić.

STRELCI: Ivković Radovan 1:0(13. minut), Bukvić Momčilo 2:0(31. minut), Balinović Boris 3:0(68. minut), Kujundžić Bojan 3:1(80. minut), Spremo Stefan 3:2 (90. minut).

PODRUČNA LIGA

Radnički 1905 Bajmok - Sutjeska Bačko Dobro Polje 3:2(2:0)

Radnički 1905: Lebović S., Maravić Z., Mitić, Lebović L., Ljubojčić, Rajić, Lazić, Farkaš, Kovač, Maravić U., Kolak.
Rezerve: Todorović, Stanar, Vojnić Hajduk, Janjić, Jovanović, Francišković, Šarčević.

STRELCI: Vuković Zoran 0:1(22. minut), Mitić Lazar 1:1(45. minut), Lebović Luka 2:1(75. minut), Ljubojčić Miloš 3:1(85. minut).

Nakon boljeg početka gostiju koji su bolje ušli u meč i poveli 0:1 preko Vukovića, ekipa Radničkog se trgla i uspela da u prvom poluvremenu izjednači preko Mitić Lazara. U drugom poluvremenu su se šanse ređale za Bajmočane pa preko Lebović Luke uspevaju da povedu 2:1. Nova tri boda je overio Ljubojčić Miloš golom u 85. minutu. Radnički trenutno zauzima 7. mesto sa 12 osvojenih poena. U narednom kolu gostuju ekipi AFK Ada.

GRADSKA LIGA

SFU Graničar Kelebija - OFK Mala Bosna 2015 1:2(0:1)

SFU Graničar: Kodžo, Bošnjak, Štrbac, Ćuk, Karan, Medić, Vitković, Tevanović, Cvijan, Mićić, Milojević.
Rezerve: Jurčević, Golubović, Perić, Mihailović, Tečer, Tešanović, Ćurčić.

OFK Mala Bosna 2015: Drčić, Vuković, Babić, Lebović, Crvenković, Kričković, Vuković, Selak, Franović, Knežević, Vojnić Tunić.
Rezerve: Babičković, Kujundžić, Sarić, Matković, Muranji.

STRELCI: Selak Miloš 0:1(45. minut), Franović Danilo 0:2(48. minut), Mićić Kristijan 1:2 (88. minut).

Nova ekipa u gradskoj fudbalskoj ligi SFU Graničar dočekala je na pomoćnom terenu Spartaka goste iz Male Bosne i tako odigrali prvi zvanični meč nakon dugo, dugo godina. Gosti su preko kapitena Selak Miloša otišli na poluvreme sa golom prednosti. Drugo poluvreme je počelo penalom za Malu Bosnu koji je u gol pretvorio Franović Danilo. Igrači Graničara su uspostavili terensku inicijavitu u nastavku, ali osim 1:2 nisu mogli više. Ređale su se šanse pred golom Drčića, Mala Bosna ostala u 88. minutu sa igračem manje kada je i postignut poslednji meč na utakmici. Strelac je bio Mićić Kristijan.
Mala Bosna trenutno zauzima 9. mesto sa 9 poena, dok je ekipa na začelju tabele sa 1 bodom.

Vinogradar Hajdukovo - Bikovo 1:1(0:0)

Vinogradar: Vojnić, Herceg, Vorgić, Rafai, Bobić, Kiš, Kuktin D., Vujačić, Salma, Kuktin B., Pataki.
Rezerve: Miković, Haško, Ginal, Šeregi, Vujatović.

Bikovo: Jakovčević, Oračić, Drobina, Zadro, Andrašić, Kujundžić, Babičković, Perišić, Rožnaji, Iker, Miković.
Rezerve: Milošević, Šarović, Ekmedžić, Sedlić, Antunović, Tonković.

STRELCI: Kuktin Bojan 1:0(56. minut), Andrašić Igor 1:1(81. minut).

Duel trećeplasirane i četvrtoplasirane ekipe na tabeli završen je nerešenim rezultatom. Nakon prvog poluvremena u kojem nije viđen pogodak, u drugom su poveli domaći igrači preko Kuktina. Bikovčani su bod zaradili preko iskusnog Andrašića i tako nisu dozvolili zamenu na tabeli. Bikovo nakon 7. kola ima 13 dok Vinogradar ima 12 bodova.