.
subotica grad sportova


Radnički i Preporod pobedama, Bačka porazom završili prvenstvo


clock12.06.2023 21:24 h


Radnički i Preporod pobedama, Bačka porazom završili prvenstvo
fb/FK Radnički 1905

Fudbalske ekipe subotičkih klubova koji se takmiče u okviru Vojvođanske lige odigrale su svoje mečeve, poslednjeg, 30. kola, a ostvareni su sledeći rezultati.

RADNIČKI 1905 - MLADOST APA 2:1 (0:0)

STRELCI: Vukelić Miloš (57. minut) i Babić Srđan (68. minut) za Radnički 1905. Bjedov Bojan (83. minut) za Mladost APA.

RADNIČKI 1905: Lebović Stefan, Maravić Zdravko, Tosenberger Dario, Stojanović Veljko, Lebović Luka, Babić Srđan, Ljubojčić Miloš, Miletić Strahinja, Šimić Davor, Vukelić Miloš, Tosenberger Filip.
REZERVE: Merković Damir, Kolak Dragan, Kujundžić Bojan, Vojnić Tunić Bojan, Marinković Miloš, Mitić Lazar, Petrović Mladen.

MLADOST APA: Marković Mihailo, Jovović Kolja, Solać Milan, Bjedov Bojan, Vejnović Branislav, Majstorović Marko, Bačić Jovan, Ožegović Stefan, Đukić Stefan, Jovović Aljoša, Uzelac Marko.
REZERVE: Stojaković Lazar, Rapaić Srđan, Bačić Ognjen, Đumić Veljko.

PREPOROD - KRILA KRAJINE 2:1 (1:0)

STRELCI: Ćakić Veljko (33. minut) i Bursać Nemanja (90. minut) za Preporod. Puškar Nikola (84. minut) za Krila Krajine.

PREPOROD: Bursać Nikola, Došlov Mićo, Sloboda Dino, Gnjatović Marko, Ćakić Veljko, Čabrilo Mladen, Nikolaš Antonio Tony, Kovač Miloš, Laketa Miloš, Oblaković Dositej, Bursać Nemanaj.
REZERVE: Taši Izidor, Đukić Veljko, Krkajlić Dragan, Srednik Goran.

KRILA KRAJINE: Krndija Đurađ, Stupar Nikola, Budisavljević Veljko, Đekić Bojan, Radić Marko, Vještica David, Puškar Nikola, Poša Aleksandar, Kljakić Marko, Radivojević Vukašin, Šikman Strahinja.

MLADOST TURIJA - BAČKA 1901 3:2 (3:0)

STRELCI: Savin Nikola (9. minut), Vasić Dragoljub (13. minut) i Ikrašev Borislav (40. minut) za Mladost. Vrana Strahinja (53. minut) i Vojnić Dario (67. minut) za Bačku.

MLADOST T: Nedeljković Rastko, Jokić Željko, Petrović David, Gašić Siniša, Gubaš Damjan, Vasić Dragoljub, Kisić Nikola, Gašić Srđan, Ikrašev Borislav, Savin Nikola, Tešanović Nemanja.
REZERVE: Miladinov Marko, Kisić Dušan.

BAČKA 1901: Jakovčević Stefan, Milošević Nikola, Malenčić Luka, Delić Uroš, Vojnić Dario, Mezei Nebojša, Kiš Saša, Šijačić Mihajlo, Milijašević Milan, Nenadović Mateja, Pantelić Luka.
REZERVE: Kovljenić Danilo, Vrana Strahinja, Temunović Marko, Kilibarda Miloš, Pelhe Antonio.

Rezultati ostalih utakmica: Sloga Č - Radnički 1918 1:1, Hercegovac - Mladost BP 0:4, Obilić Z - Vojvodina BG 1:3, Senta - Bajša 3:0, OFK Vrbas - Bratstvo 2019 3:2.

Tabela by srbijasport.net


back_to_top