.

Mijatović het-trikom srušio Spartak (FOTO)

clock16.12.2023 20:35 h

Aleksandar Šećerov ©

Danas je na subotičkom Gradskom stadionu odigran meč 19. kola fudbalske Super lige Srbije. Spartak je na krlilima dobrih rezultata dočekao favorizovanu Crvenu zvezdu koja je večerašnjim izdanjem napravila odličnu uvertiru pred derbi sa Partizanom koji se igra za tri dana. Najraspoloženiji u crveno belom dresu bio je mladi Jovan Mijatović strelac tri pogotka.

SPARTAK ŽK - CRVENA ZVEZDA 1:4 (0:1)

Mijatović u 26. minutu na asistenciju Koste Nedeljkovića Beograđanima donosi prednost. Na 0:2 povisio je iskusni Katai u 53. minutu nakon kornera koji je izveo Kanga. Spartak već u sledećem napadu preko makedonskog internacionalca Andreja Todoroskog smanjuje na 1:2. Ali, isti recept koriste i igrači Crvene zvezde i u 57. minutu povećavaju na 1:3. Strelac pogotka je Jovan Mijatović, koji je postavio konačni rezultat u 93. minutu.

U plavo belom dresu danas su se u "klub 100" upisali Kerkez, Ćalasan i mladi Aleksa Đurasović.

Spartak u narednom kolu gostuje u Novom Pazaru istoimenoj ekipi. Meč je na programu 21. decembra od 15:00.

Fotografije: Aleksandar Šećerov.

clock03.05.2024 08:45 h

clock03.05.2024 08:14 h