.

Hajduk 1950 Dušanovo osvajač Kupa Subotice

clock05.10.2022 19:53 h

Danas je na Gradskom stadionu odigran veoma uzbudljiv fudbalski meč između Hajduka 1950 i Bikova. Ekipa iz Bačkog Dušanova se bolje snašla u penal seriji i tako osvojila Kup Gradske fudbalske lige.

Poveli su fudbaleri Bikova preko Molnar Mladena u 13. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme. U drugom delu igre strelac za Hajduk bio je iskusni Tomašević Tihomir u 51. minutu za konačnih 1:1, pa su pobednika odlučivali penali.

Sigurni sa bele tačke kod Hajduka su bili Katić Bojan, Lukić Nebojša, Golubović Mile i Dakić Aleksandar, dok su sa druge strane Andrašić Igor i Babičković Luka bili neprecizni, a jedini pogodak postigao je Simetić Miloš za krajnjih 4:1.

HAJDUK 1950: Vojnić Purčar Goran, Novak Đorđe, Maljković Duško, Kujundžić Mateo, Lukić Nebojša, Katić Bojan, Tomašević Tihomir, Katić Zoran, Laličić Zvezdan, Kozoš Igor, Bakurek Tihomir.
REZERVE: Topić Nemanja, Kovačević Nenad, Radišić Stefan, Dakić Aleksandar, Golubović Mile, Ćenaj Edon, Čukvas Jovo.

BIKOVO: Tonković Dejan, Bašić Palković Dragan, Iker Dalibor, Oračić Marko, Matijević Nemanja, Molnar Mladen, Simetić Miloš, Drobina Danijel, Babičković Luka, Perišić Ognjen, Miković Mario.
REZERVE: Vidaković Hadnađ Zoltan, Štrbac Vojislav, Andrašić Igor, Kostić Dobrica, Antunović Saša, Zadro Dario, Zubelić Boro.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h