clock06.11.2021 16:26 h

Rezultati fudbalskih utakmica odigranih u subotu, 6.11.2021, izveštaj i tabele.

VOJVOĐANSKA LIGA

Bačka 1901 - Mladost Bački Petrovac 2:1(2:1)

Fudbaleri subotičke Bačke vezali su 10. utakmicu bez poraza, tj. 7. pobedu u nizu. Na Stadionu kraj Somborske kapije ugostili su ekipu Mladost iz Bačkog Petrovca. Ovaj duel se s pravom očekivao kao derbi s obzirom da su se sastale drugoplasirana i petoplasirana ekipa Vojvođanske lige.

Gosti su poveli u 11. minutu preko Trojanović Bojana. Deset minuta je trebalo Bačkistima da izjednače preko Rajkovače, da bi Malenčić Luka u 25. minutu preokrenuo rezultat u korist svog tima koji je ostao na snazi do kraja meča. Zanimljivo je da su ova dva igrača bili strelci i u prošlom kolu protiv Sente u identičnoj pobedi.
 Sa nova tri boda Bačka se izjednačila na prvom mestu sa ekipom Stanišić koja ima meč manje. Obe ekipe imaju 30 bodova.

BAČKA 1901: Studen N, Đurović L, Simić S,  Malenčić L, Žiža N, Anđić M, Mezei N, Kiš S, Glišović Đ, Nenadović M, Rajkovača D.
Rezerve: Stančić F, Šojić V, Bjedov B, Pavić G, Bogojević A, Hadžimusović M.

PODRUČNA FUDBALSKA LIGA

Radnički 1905 - Obilić Novi Kneževac 5:0(2:0)

Veoma važna pobeda za fudbalere bajmočkog Radničkog izvojevana je na domaćem terenu.
Poveli su domaći golom Maravić Zdravka iz penala u 38. minutu, da bi tri minuta kasnije Lazić Nemanja povisio na 2:0 udarcem sa dvadesetak metara. U drugom poluvremenu viđen je het trik Ljubojčić Miloša koji se upisao u strelce u 59. 67. i 73. minutu za nova tri boda i 8. mesto na tabeli.

RADNIČKI 1905: Lebović S, Maravić Z, Todorović N, Stanar N, Đurić M, Lebović L, Ljubojčić M, Rajić S, Lazić N, Kolak D, Kovač U.
Rezerve: Buljovičić S, Mitić L, Jovanović D, Francišković M, Janjić A, Šarčević D.

GRADSKA FUDBALSKA LIGA

Vinogradar - Elektrovojvodina 5:1(3:0)

Vinogradar: Vojnić V, Herceg A, Kiš A, Perušić M, Bobić S, Šarkanj A, Kuktin D, Vujačić N, Salma L, Kuktin B, Pataki A.
Rezerve: Engi V, Šeregi R, Vorgić A, Ginal N, Farago A, Haško V.

Elektrovojvodina: Vojnić M, Purković O, Škoro J, Orlovac A, Keresteš A, Babičković D, Petković S, Matić V, Lozo D, Rajak D, Guberinić M.
Rezerve: Zarić S, Rajak M, Kopilović B, Benčik Rezmanj R, Orlovac J, Kuridža N, Ramović A.

STRELCI: Pataki Aleksa(26. 30. i 59. minut) i Kuktin Dejan(34. i 70. minut) za Vinogradar. Guberinić Miodrag u 55. minutu za Elektrovojvodinu.

SFU Graničar - Hajduk 1950 1:3(1:1)