.
subotica grad sportova


Đurđin siguran za prvo mesto, Udarnik poražen od Sutjeske


clock19.03.2023 18:40 h


Đurđin siguran za prvo mesto, Udarnik poražen od Sutjeske
fb/Fudbalski klub Djurdjin

U okviru 18. kola Područne fudbalske lige Subotice Đurđin je pobedom nad lovćenačkim Njegošem zadržao prvo mesto, Tavankut je bio slobodan, dok je Udarnik u Višnjevcu poražen od Sutjeske iz  Bačkog Dobrog Polja.

ĐURĐIN - NJEGOŠ 4:0 (1:0)

STRELCI: Vidaković Veljko (12. minut), Stantić Nikola (59. minut) i Abadžić Davor (66. i 77. minut) za Đurđin.

ĐURĐIN: Sarić Dragan, Šomođi Nemanja, Majlat Vedran, Bilbija Aleksa, Polovina Radovan, Vuković Nenad, Panić Goran, Vidaković Veljko, Stantić Nikola, Balać Uroš, Sarić Aleksandar.
REZERVE: Štirb Marko, Cvijanov Dejan, Oračić Denis, Kujundžić Vedran, Savanović Veljko, Abadžić Davor, Mihailović Mihailo.

NJEGOŠ: Radović Nikola, Nikić Matija, Dašić Mladen, Ssavanović Nedeljko, Dabanović Svetozar, Kustudić Danilo, Pejović Danilo, Kočiš Ivan, Kočiš Srđan, Pejović Marko, Perazić Aleksandar.
REZERVE: Topić Nemanja, Nikić Marko, Vujović Nikola, Milić Marko.

UDARNIK VIŠNJEVAC - SUTJESKA 1:2 (1:0)

STRELCI: Pataki Aleksa (36. minut) za Udarnik. Hrnjački Marko (60. minut) i Cicmil Uroš (83. minut) za Sutjesku.

UDARNIK: Slavnić Aleksandar, Perušić Marko, Vorgić Aleksandar, Ruski Vladimir, Njagrić Marko, Kuktin Dejan, Krkajlić Slaviša, Ivanišević Nikola, Nikšić Bakir, Lazić Nemanja,, Pataki Aleksa.
REZERVE: Lulić Stipan, Der David, Bobić Stefan, Rajić Srđan.  

SUTJESKA: Lukić Ilija, Cicmil Veljko, Klještan Luka, Zorić Mateja, Jakić Duško, Cicmil Uroš, Čude Milan, Peković Mitar, Hrnjački Marko, Zorić Dejan, Glumac Obrad.
REZERVE: Bajić Mirko, Ognjenović Veljko, Hrnjački Nikola, Knežević Maksim, Vasiljević Stefan, Jagodić Strahinja, Peković Miloš.

REZULTATI OSTALIH UTAKMICA: Jadran - Jedinstvo 1:0, Proleter - Iskra 5:0, Budućnost - Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo 0:2, Sloga - Srbobran 1:3, AFK - Napredak 3:3.

Parovi narednog kola: AFK - Jadran (25. mart), Napredak - Đurđin (25. mart), Njegoš - Udarnik Višnjevac (25. mart), Sutjeska - Sloga (26. mart), Srbobran - Budućnost (25. mart), Tavankut - Proleter (26. mart), Iskra - Jedinstvo (26. mart), dok je Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo slobodan.

Tabela by srbijasport.net

NAJNOVIJE VESTI

clock16.04.2024 19:33 h    

clock16.04.2024 14:40 h    

clock16.04.2024 14:28 h    

clock15.04.2024 15:26 h    

clock15.04.2024 14:59 h    

clock15.04.2024 14:44 h    

clock15.04.2024 14:28 h    

clock15.04.2024 14:22 h    


back_to_top