.

KMF Spartak osvojio istorijski bod u Drugoj ligi

clock18.09.2022 19:00 h

arhiva/suboticasport.com

Futsaleri subotičkog Spartaka koji se takmiče u Drugoj futsal lige Srbije, nakon dva poraza, uspeli su da upišu prve, istorijske, bodove. Naime, u utakmici 3. kola otputovali su u Blace na megdan ekipi KMF Jastrebac i nakon rezultatskog deficita na poluvremenu plavo beli su na kraju odigrali 5:5.

KMF JASTREBAC - KMF SPARTAK 5:5 (3:1)

STRELCI: Vuletić Ivan (4. minut), Pavlović Matija (17. minut), Lapčević Marko (19. minut), Valjarević Predrag (25. minut) i Vukajlović Dušan (39. minut) za Jastrebac. Guberinić Veselin (7. minut), Popović Goran (24. minut), Tomić Nikola (35. i 36. minut) i Lučanović Dražen (39. minut) za Spartak.

Ekipu koju sa klupe predvodi proslavljeni reprezentativac Vladimir Milosavac nastupala je u sledećem sastavu: Bjelica Miloš, Lučanović Dražen, Popović Goran, Guberinić Veselin, Stanić Srđan, dok su na klupi bili: Horvacki Vladimir, Celin Đorđe, Bašić Nikola, Tomić Nikola, Čičić Milan.

U sledećem kolu u Suboticu stiže ekipa SU Banjica 011 iz Beograda.

clock15.04.2024 14:44 h

clock15.04.2024 14:28 h

clock15.04.2024 14:22 h