.

Futsaleri Spartaka pobedili u prvoj utakmici 1/2 finala

clock29.03.2022 11:55 h

Arhiva/suboticasport.com

U prvoj utakmici polufinala Vojvođanske futsal lige juče su se u somborskoj hali Mostonga sastali domaći ŽAK Junior i subotički KMF Spartak NTM Čikerija. U duelu starih znanaca bolje su se snašli gostujući igrači pobedivši 3:6.

KMF ŽAK JUNIOR - KMF SPARTAK 3:6(3:1)

KMF ŽAK JUNIOR: Molnar Ivica, Mančić Nebojša, Vujin Milan, Vukelić Nenad, Bojić Slobodan.
Rezerve: Bandobranski Đorđe, Vidaković Goran, Mitrović Aleksandar, Vukas Milovan, Simić Ljubomir.

KMF SPARTAK: Bjelica Miloš, Popović Goran, Vuković Srđan, Čičić Milan, Maksimović Nikola.
Rezerve: Horvacki Vladimir, Zolnajić Aleksandar, Arežina Momčilo, Kujundžić Mateo, Tomić Nikola.

Bolje su otvorili meč Somborci, Simić Ljubomir u 5. minutu postiže vodeći gol. Na 2:0 povisio je Mančić Nebojša u 12. minutu. Simić još jednim golom u 14. minutu donosi ubedljivo vođstvo svom timu. Do poluvremena Spartakovi futsaleri su preko kapitena Popović Gorana u 15. minutu uspeli da smanje vođstvo i sa 3:1 odu na pauzu.
Drugi deo igre, druga priča, jer su Subotičani zatvorili prilaze svom golu, a u napadu postigli 5 pogodaka za konačnih 3:6. Golove u drugom poluvremenu za Spartak postigli su Tomić Nikola (23. i 39. minut), Zolnajić Aleksandar (33. i 34. minut) i Maksimović Nikola u 29. minutu.

Revanš meč je na programu u nedelju, 3. aprila od 16:00 u sali Srednje tehničke škole (MEŠC).

U drugoj polufinalnoj utakmici Leteći Holanđani savladali su Forum iz Vršca rezultatom 1:0.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h

clock11.03.2024 21:21 h

clock11.03.2024 21:03 h

clock11.03.2024 20:49 h

clock11.03.2024 20:29 h