.

Futsaleri Spartaka na korak od ulaska u 2. ligu

clock11.04.2022 21:55 h

facebook/kmfspartak

U prvoj utakmici finala futsal lige Vojvodine danas su se u Vrbasu sastali domaći KMF Leteći Holanđanin i KMF Spartak NTM Čikerija. U duelu starih znalaca bolje su se snašli gostujući igrači pobedivši rezultatom 6:8.

KMF LETEĆI HOLANĐANIN - KMF SPARTAK 6:8 (2:4)

U prvom poluvremenu ekipe su se smenjivale u vođstvu, 0:1, 2:1, da bi u poslednjem minutu golovima Tomića, Zolnajića i Čičića Spartak stigao do 2:4 i sa tim rezultatom se odlazi na pauzu u poluvremenu. Raspoloženi Jovanović domaće dovodi na gol zaostatka na početku drugog dela igre, ali raspoloženi plavo beli u roku od 4 minuta prave seriju 0:4 i bezbrižno privode meč kraju za prvu pobedu u finalnoj seriji.

STRELCI: Jovanović Ilija (11, 21, 31. i 40. minut), Lazetić Radoslav (18. minut) i Šmit Martin (37. minut) za Letećeg Holanđanina. Zolnajić Aleksandar (6, 19. i 28. minut), Čičić Milan (19. i 24. minut), Arežina Momčilo (26. i 29. minut) i Tomić Nikola (19. minut).

SPARTAK: Bjelica Miloš, Popović Goran, Vuković Srđan, Tomić Nikola, Maksimović Nikola.
REZERVE: Zolnajić Aleksandar, Arežina Momčilo, Kujundžić Mateo, Bašić Nikola, Nedić Nedo, Čičić Milan.

Subotičani su ovim trijumfom napravili veliki korak ka ulasku u 2. futsal ligu. Revanš meč je na programu 18. aprila u Hali sportova sa početkom od 20:30.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h

clock11.03.2024 21:21 h

clock11.03.2024 21:03 h

clock11.03.2024 20:49 h

clock11.03.2024 20:29 h