clock18.10.2021 11:23 h

fb/ZFKSpartak

Golubice teže nego što se očekivalo

Sloga Zemun - ŽFK Spartak 1:2(0:1).

Reklo bi se, teže nego što se očekivalo, ali bitna su nova tri boda i 7. pobeda iz 7 odigranih utakmica za četu trenera Arsića, uz gol razliku 49:1. Jedini gol koji je završio u mreži Spartaka u dosadašnjem delu sezone bio je upravo iz ove utakmice.

Povele su fudbalerke ŽFK Spartak u 25. minutu preko Frajtović Anđele, domaće igračice su preko Vuković Marije u 61. minutu izjednačile. Kada su svi mislili da je X na pomolu, Frajtović drugim golom u 80. minutu donosi gostujućoj ekipi pobedu i nove bodove.

30.10. se igra derbi u Beogradu protiv ekipe Crvena Zvezda.

ŽFK SPARTAK: Kostić M, Jackmon J N, Nađ K, Slović V, Frajtović A, Milivojević V, Fiedler M R, Filipović T, Kusi A, Ilić B, Stupar Ž.
KLUPA: Mihajlović D, Baka Alina, Golubović M, Ćirić A, Šarić M.

6. kolo Prve lige odigrale su i devojke ekipe Spartak D.O.O. protiv ekipe Karađorđe iz Topole. Pobedivši protivnice rezultatom 8:0 zadržale su korak za lazaravačkom Kolubarom na tabeli druge po rangu lige. 24.10. se ujedno igra derbi za prvo mesto u Lazarevcu.