clock16.10.2021 17:25 h

FK BAČKA 1901 - HERCEGOVAC GAJDOBRA 2:1(0:0)

SASTAV: Studen N, Đurović L, Simić S, Malenčić L, Žiža N, Anđić M, Mezei Nebojša, Glišović Đ, Nenadović M, Bogojević A, Rajkovača D.
REZERVE: Stančić F, Šojić V, Bjedov, Pavić G, Kiš S, Mijić S, Hadžimušović M.

Na Stadionu kraj somborske kapije fudbaleri subotičke Bačke 1901. ugostili su igrače Hercegovca iz Gajdobre u 10. kolu Vojvođanske lige i uspešno nastavili niz dobrih rezultata pobedivši goste rezultatom 2:1.

U prvom delu igre viđena je lavovska borba, ispitivanje snaga i rezultatski nepopularni 0:0.

Četa trenera Kustudića i Milidraga u drugi deo igre izašla je fokusiranije, željna da pobedi, što joj se isplatilo u svega tri minuta. U 52. minutu mrežu gostiju načinje iskusni Anđić Marko,  a samo tri minuta vođstvo domaćina povećava Glišović Đorđe. Gosti su pokušali da zaprete i golom Kedža u 60. minutu smanjuju na 2:1 što je bio i krajnji rezultat utakmice.

Ovom pobedom fudbaleri Bačke 1901 zaposeli su vrh tabele sa 21 bodom i pokazali su da su spremni za povratak u Srpsku ligu.

Sledeće 11. kolo igraju 23.10. u 14:00 sa ekipom ČSK Pivara u Čelarevu.

clock15.04.2024 14:44 h

clock15.04.2024 14:28 h

clock15.04.2024 14:22 h