FK Spartak ŽK - FK Grafičar Beograd 1:1 (0:1)

STRELCI: Mandić Andrija 0:1(16. minut), Kolarić Danijel 1:1(85. minut).

SASTAV: Strajnić A, Gajić N, Peić Tukuljac L, Videnović V, Vujić M, Kolarić D, Simin S, Stanković M, Bašić Palković F, Vojnović V, Budinčević M.
REZERVE: Vujaković A, Ćuk M, Kilibarda M, Pantelić L, Kljajić R, Kapisoda P, Grbić S.

U 10. kolu Kadetske lige Srbije igrači Spartak dočekali su na svom Gradskom stadionu, teren na veštačkoj travi, ekipu beogradskog Grafičara.
Pogled na tabelu je obećavao derbi meč, s obzirom na bod prednosti gostujućeg tima pred početak meča.
Fudbaleri Grafičara su prvi deo igre rešili u svoju korist golom Mandića u 16. minutu.
Drugo poluvreme je bilo zanimljivo, viđena su dva isključenja na obe strane, i izjednačujući gol domaćina, koji je delo Kolarić Danijela i na kraju bod za obe ekipe. Ovim remijem ekipe su zadržale iste pozicije na tabeli, Grafičar 5. mesto sa 18 bodova, dok je Spartak 6. sa 17 bodova.

Naredno, 11. kolo, kadeti igraju 30.10. protiv beogradske Crvene Zvezde.

Spartak za prekid loših rezultata.

Utakmicama 13. kola nastavlja se fudbalsko prvenstvo Srbije, nakon reprezentativne pauze.

Izabranici novog-starog trenera Gaćinovića gostuju danas od 15:00 časova ekipi Novog Pazara.
Pazar zauzima trenutno poslednje mesto sa 7 bodova, pa je ovo idealna prilika da se tim vrati na pravi kolosek.