.

Tavankut i Bačka sigurni, Bajmok bez bodova, 2 utakmice GFL

clock23.10.2021 20:42 h

U subotu su subotičke ekipe nastupale u okviru Vojvođanske lige, Područne lige, a odigrane su i dve utakmice Gradske fudbalske lige.

Vojvođanska liga

U 11. kolu Vojvođanske lige svoje subotnje utakmice odigrale su ekipe Tavankuta i Bačke 1901. Obe ekipe su nastupile na gostujućim terenima, a dobra stvar je ta što su i jedni i drugi nastavili niz pobeda.
Tavankut je posle slabijeg starta prvenstva, pobedivši danas Slogu iz Čonoplje, vezao drugu pobedu zaredom i tako se probio do 11. mesta na tabeli sa isto toliko bodova.

Bačka je zabeležila 5. trijumf u nizu i trenutno zauzima prvo mesto na tabeli sa 24 osvojena boda. Današnji meč ekipa Kustudić Slobodana odigrala je protiv ČSK Pivare u Čelarevu.

Sloga Čonoplja - Tavankut 1:2(0:1)

TAVANKUT: Tasić D, Vujić A, Kujundžić B, Gnjatović M, Borenović D, Oblaković D, Bedeković S, Momčilov I, Tumbas D, Spremo S, Perić B.
Rezerve: Dondur Đ, Juhas D, Vujić N, Nimčević D.

STRELCI:  Oblaković Dositej 0:1(32. minut), Bedeković Slađan 0:2(87. minut), Rebić Marko 1:2(92. minut).

ČSK Pivara - Bačka 1901 0:2(0:2)

BAČKA 1901: Studen N, Đurović L, Simić S, Malenčić L, Žiža N, Anđić M, Mezei N, Kiš S, Glišović Đ, Nenadović M, Rajkovača D.
Rezerve: Stančić F, Gabrić D, Šojić V, Pelhe A, Milošević N, Bogojević A, Hadžimušović M.

STRELCI: Nenadović Mateja 0:1(18. minut) i Rajkovača Davor 0:2(36. minut).

Područna liga

Radnički 1905 Bajmok na svom terenu je ugostio prvoplasiranu ekipu Srbobrana. Poveli su gosti u 27. minutu preko Živanovića nakon greške domaćih igrača. Ređale su se šanse za Radnički u drugom poluvremenu ali lopta nije htela u gol. U 90. minutu idealna šansa za X, ali fudbaleri Radničkog promašuju penal i bodovi odlaze u Srbobran.  Bajmočani zauzimaju 7. mesto na tabeli sa 15 osvojenih bodova.

RADNIČKI 1905: Lebović S, Maravić Z, Đurić M, Mitić L, Lebović L, Ljubojčić M, Rajić S, Lazić N, Kovač U, Maravić U, Kolak D.
Rezerve: Todorović N, Stanar N, Buljovčić S, Jovanović D, Farkaš D, Francišković M, Šarčević D.

STRELCI: Živanović Ljubomir 0:1(27. minut).

Gradska liga

Danas su odigrana dva meča Gradske fudbalske lige, a sastali su se u Hajdukovu Vinogradar i Mala Bosna, i Graničar protiv Elektrovojvodine.

Vinogradar - OFK Mala Bosna 2015 3:0(2:0)

VINOGRADAR: Vojnić V, Herceg D, Vorgić A, Ginal N, Bobić S, Šarkanj A, Kuktin D, Salma L, Vujatović P, Kuktin B, Pataki A.
Rezerve: Šeregi R, Haško V, Farago A, Miković D.

MALA BOSNA: Drčić M, Babičković F, Babić D, Lebović K, Mijić S, Kričković D, Muranji N, Crvenković M, Franović D, Knežević D, Vuković V.
Rezerve: Lozo O, Vojnić Tunić L, Matković M, Komesarović D.

STRELCI: Bobić Stefan(19. minut), Pataki Aleksa(27. minut) i Farago Arnold(58. minut).

Graničar Kelebija - Elektrovojvodina 1:6(1:1)

GRANIČAR: Jurčević M, Bošnjak N, Salatić J, Perić A, Štrbac M, Medić S, Vitković P, Tevanović D, Mićić K, Paunović P, Milojević M.
Rezerve: Karan M, Golubović B, Ćuk G, Tečer Č, Mihailović M, Huber V.

ELEKTROVOJVODINA: Vojnić M, Rajak M, Purković O, Škoro J, Orlovac A, Keresteš A, Babičković D, Petković S, Matić V, Rajak D, Guberinić M.
Rezerve: Zarić S, Vujić Z, Lozo M, Kopilović B, Orlovac J, Kuridža N.

STRELCI: Babičković Dario 0:1(7. minut), Medić Slaven 1:1(20. minut), Škoro Jovan 1:2(47. minut), Petković Slavko 1:3(51. minut), Guberinić Miodrag 1:4(57. minut), Purković Ognjen 1:5(79. minut), Orlovac Aleksandar 1:6(91. minut).

clock15.04.2024 14:44 h

clock15.04.2024 14:28 h

clock15.04.2024 14:22 h