.

Spartak posle mnogo preokreta bolji od Kolubare

clock09.04.2022 20:12 h

U poslednjoj utakmici regularnog dela sezone fudbalske Linglong super lige u Subotici su se sastali Spartak i lazarevačka Kolubara. U duelu dve ekipe za koje sada znamo da će se još jednom sastati u borbi za opstanak tj. u plejautu bolje su se na kraju snašli domaći igrači.

SPARTAK - KOLUBARA 4:3 (0:1)

Poveli su gosti u prvom poluvremenu preko Marjanović Stefana. Pogodak u 36. minutu je jedini u tom delu igre.

U drugom poluvremenu mnoštvo šansi, mnoštvo golova i preokreta. Totalni preokret Spartaka započeo je golom Srećković u 53. minutu, a nastavio je Nikolić Nemanja iz penala u 66. i šutem sa šesnaest metara u 73. minutu. Međutim to nije bilo  dovoljno da se meč privede kraju, smušenost odbrane domaćih iskoristio je najpre Đuranović u 75. za 3:2, a Andrić Nemanja u 86. donosi izjednačenje svom timu. Igrao se 92. minut kada je Tošeski Miloš izveo odličan slobodnjak i matirao golmana Kolubare za konačnih 4:3.

Spartaku preostaje borba za opstanak i nadamo se da će u narednih 7 utakmica uspeti da se za isti izbori, jer Subotica kao grad sportova zaslužuje stabilnog superligaša.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h

clock11.03.2024 21:21 h

clock11.03.2024 21:03 h

clock11.03.2024 20:49 h

clock11.03.2024 20:29 h