subotica grad sportova

Spartak poražen od Zvezde, omladinci od TSC-a, kadeti bolji u Nišu

clock28.11.2021 16:24 h

CRVENA ZVEZDA - SPARTAK ŽK 3:0(1:0)

U okviru 18. kola u Beogradu sastali su se Crvena Zvezda, sa imperativom pobede, i Spartak, ekipa neporažena u poslednjih 5 utakmica.
Najava je obećavala zanimljiv meč na stadionu Rajko Mitić i nadali smo se prekidu niza Crvene Zvezde nakon 11 uzastopnih pobeda protiv Spartaka. Ali do toga nije došlo.

Poveli su izabranici Stanković Dejana u 9. minutu, nakon prekida koji je izveo Ben najbolje se snašao Rodić koji postiže gol glavom za 1:0. Delovalo je da će u nastavku biti zanimljiv meč, ali osim šuta Abrahama u 43. minutu nije bilo stvari vrednih pomena.

Drugo poluvreme nije čestito ni počelo, odbrana Spartaka je ispala nespretno i 2:0. Gol postiže El Fardou Ben.  U 63. minutu na asistenciju Ivanića Falko postiže gol, koji sudija uz pomoć VAR-a poništava.

Još jedna nespretna reakcija gostujuće odbrane nakon sudara Brankovića i golmana Dubljanića Ben postiže svoj drugi gol na utakmici za vođstvo 3:0.

CRVENA ZVEZDA: Borjan M, Dragović A, El Fardou B, Eraković S, Gajić M, Ivanić M, Katai A, Pavkov M, Petrović Nj, Rodić M, Srnić S.
REZERVE: Degenek M, Falco F, Gobeljić M, Gordić M, Krstičić N, Lazetić M, Pankov R, Stanić P, Vukanović A.

SPARTAK ŽK: Dubljanić M, Abraham M, Bijelović L, Bogićević M, Branković N, Ivančević M, Milošević S, Nikolić N, Shimura N, Srećković N, Vidaković V.
REZERVE: Bogdanović V, Bogićević A, Đurasović A, Dujmović F, Dunđerski D, Hrstić S, Jović F, Marčić M, Mihajlović N, Šćepanović S, Todoroski A.

OMLADINSKA LIGA SRBIJE

TSC - SPARTAK ŽK 2:1(2:0)

TSC: Amidžić N, Mijailović Z, Viola A, Bugarin Ž, Gardašević N, Beskorvajni A, Šušnjar M, Ostojić S, Petrović B, Svilar M, Krstić V.
REZERVE: Ilić V, Milošević M, Dmitrović M, Krunc M, Rakić U, Kangrga P.

SPARTAK ŽK: Tasić L, Desnica V, Rac A, Vrbljanac S, Peić Tukuljac L, Dimković V, Šišljagić S, Rosić J, Tomić M, Erdelj M, Kopunović V.
REZERVE: Dulić M, Ivandekić N, Stanić O, Miletić S, Čučković V, Maljukan M, Janković S.

STRELCI: Gardašević Nikola 1:0(16. minut), Svilar Momčilo 2:0(18. minut) i Erdelji Mile 2:1(81. minut).

KADETSKA LIGA SRBIJE

RADNIČKI NIŠ - SPARTAK ŽK 1:5(0:3)

RADNIČKI NIŠ: Zarić A, Milijić S, Stojković L, Ristić T, Stojanović T, Mitrović M, Ljubenović F, Nikolić S, Terzić M, Milosavljević K, Đukanović A.
REZERVE: Stanojević A, Vukić P, Milić O, Churney Dylan J, Jovanović M, Milosavljević D.

SPARTAK ŽK: Strajnić A, Gajić N, Radosavljević M, Kapisoda P, Videnović V, Vujić M, Kolarić D, Grbić S, Stanković M, Bašić Palković F, Budinčević M.
REZERVE: Vujaković A, Ćuk M, Kilibarda M, Pantelić L, Kljajić R, Bašić Palković A, Brzulović B.

STRELCI: Grbić Stefan 0:1(16. minut), Bašić Palković Filip 0:2(32. minut), Grbić Stefan 0:3(37. minut), Jovanović Marko 1:3(67. minut), Grbić Stefan 1:4(78. minut) i Kljajić Marko 1:5(90. minut).