.

Spartak do boda Na krovu

clock13.03.2022 21:09 h

Arhiva/suboticasport.com

U 27. kolu Linglong Super lige beogradski Voždovac je na svom stadionu Na krovu dočekao subotički Spartak i u veoma zanimjivom meču došlo je do podele bodova i rezultata 1:1.

Dolaskom trenera Vučkovića na klupu Spartaka igra je sve bolje i bolje, ali nažalost rezultat izostaje. Poraz od TSC-a, nezasluženi poraz od Partizana, ubedljiva pobeda na gostujućem terenu protiv Proletera i nerešeno u današnjem meču.

Plavo beli su imali terensku inicijativu u prvih nekoliko minuta utakmice, ali se igra u nastavku rasplamsala na oba kraja terena. Obe ekipe su stvarale šanse, a jednu od njih Voždovac je iskoristio u 33. minutu. Ćirkovićev šut golman gostiju Dubljanić odbija na nogu Pantović Milošu koji postiže gol za vođstvo i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu.

U drugom poluvremenu Spartak je zaigrao agresivnije, nizale su se šanse pred oba gola, a do izjednačenja Subotičani dolaze u 66. minutu kada Nikolić pored dvojice servira loptu na tacni za Todorovski Andreja kome nije bilo teško da postigne izjednačujući pogodak.

Voždovac trenutno zauzima sedmo mesto sa 34 boda, dok Spartak ima 31 na 11. mestu.

U narednom kolu, 20. marta, Spartak dočekuje Novi Pazar.