RADNIČKI BAJMOK OSVAJAČ GRADSKOG KUPA 2021 (FOTO)

clock06.10.2021 00:00 h

suboticasport.com

FK “Radnički 1905” - FK “Vinogradar” 3:1 (3:0).

Gradski stadion u Subotici.

Sudije: Jeknić Stefan; pomoćnici: Harmat Atila i Nađ Olajoš Matija; 4. sudija: Berenji Ljubiša iz Beogradapaa; delegat: Mutić Slavoljub(Đurđin).

Strelci:   Maravić Zdravko 1:0 (9. minut), Maravić Uroš 2:0 (34. minut), Rajić Srđan 3:0 (41. minut), Todorović Nenad 3:1 (90. minut).

FK “Radnički 1905”: Lebović Stefan, Maravić Zdravko, Đurić Mladen, Lebović Luka, Ljubojčić Miloš, Rajić Srđan, Lazić Nemanja, Farkaš David, Maravić Uroš, Šarčević Daniel, Kolak Dragan.
REZERVE: Jovanović Danilo, Todorović Nikola, Stanar Nemanja, Vojnić Hajduk Bojan, Mitić Lazar, Francišković Miloš, Buljovčić Stevica.
Šef stručnog štaba: Matić Borislav.

FK “Vinogradar”: Vojnić Veljko, Herceg Dalibor, Kiš Andraš, Bobić Stefan, Kuktin Bojan, Perušić Marko, Kuktin Dejan, Vujačić Nenad, Todorović Nenad, Pataki Aleksa.
REZERVE: Farago Arnold, Miković Dario, Vujatović Petar, Rafai Daniel, Šarkanj Akoš, Ginal Nemanja, Vorgić Aleksandar.
Šef stručnog štaba: Rajović Milutin.

Fudbaleri bajmočkog Radničkog osvojili su Kup grada Subotice za sezonu 2020/21. godina. Oni su boljom igrom pokazali da se s pravom takmiče u Područnoj ligi i da teže  plasmanu u viši rang takmičenja.

Pitanje pobednika rešeno je u prvih 45 minuta igre. Predvođeni povratnikom iz Mađarske, Maravić Zdravkom, Bajmočani su prvo poluvreme rešili u svoju korist rezultatom 3:0. Maravić je bio strelac prvog gola u 9. minutu, Maravić Uroš je povećao rezultat na 2:0 u 34. minutu, a iskusni napadač Rajić je postigao treći gol za svoju ekipu.

Pokušao je iskusni trener četvrtoplasirane ekipe Gradske fudbalske lige, Milutin Rajović da probudi ekipu na poluvremenu, ali od počasnog gola više nisu mogli. U 90. minutu poraz je ublažio nekadašnji prvoligaški igrač, internacionalac, Nenad Todorović.

Pehar pobedničkoj ekipi uručio je gradonačelnik Subotice Bakić Stevan, a medalje učesnicima finala članica Gradskog veća zadužena za sport i omladinu Aleksić Nataša i Stantić Tadija sekretar Gradskog fudbalskog saveza.

Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu Subotica, pod reflektorima, uz prisustvo publike.

Photos by: Babović Strahinja