.

Preporod siguran, Đurđin takođe, Bikovu derbi GFL-a

clock24.10.2021 17:57 h

U nedelju je odigran derbi meč Vojvođanske lige, Đurđin je ugostio Tornjoš u Područnoj ligi i odigrane su preostale utakmice Gradske fudbalske lige.

Vojvođanska liga

U 11. kolu Vojvođanske lige Preporod je ugostio na svom terenu dobro znanu ekipu Bačka iz Pačira, za koju nastupa mnoštvo naših Subotičana a sa klupe ih predvodi trener Zinaja.
Treneru domaće ekipe Đuroviću prošli angažman je bio baš na klupi protivničke ekipe, pa je dobro upoznat sa timom i dobro je pripremio taktiku za ovaj meč. Poveli su igrači Preporoda preko preiskusnog Tumbas Loketića Pipe u 40. minut, Kovač u 58. i dva minuta kasnije Kotaraš postižu golove u drugom poluvremenu za sigurnih 3:0. Šicar se u 75. minutu upisuje za častan poraz gostiju.
Ovom pobedom Preporod je pretekao Pačir na 9. mestu na tabeli sa 18 osvojenih bodova.

Preporod - Bačka Pačir 3:1(1:0)

PREPOROD: Vuković N, Kurušić B, Srednik G, Tumbas Loketić S, Šašić M, Kotaraš D, Kovač M, Čabrilo M, Vukelić M, Bursać N, Terzija N.
Rezerve: Vuković S, Lakić S, Curnović D, Taši I, Damjanović D, Kopanja S.

BAČKA PAČIR: Sabo I, Majls Dž, Gavrić N, Panić M, Njagrin M, Kokljevci D, Krkajlić D, Đuranović O, Šicar D, Milijašević M, Šijačić M.
Rezerve: Slavnić A, Jeknić L, Bakić M, Kozomora M, Lalić M, Krkajlić S.

Područna liga

U 11. kolu Područne fudbalske lige Đurđin je ugostio Tornjoš na svom terenu. Poveli su gosti u 12. minutu preko Stajki Arbena. To je razbesnelo domaće igrače koji su do poluvreman postigli 4 gola, Vidaković Veljko u 18. i 33. minutu, Bilbija Aleksa u 28. i Ivković Zoran u 41. minutu utakmice.
Četa trenera Skenderovića vezala je drugu pobedu i sa nova tri boda trenutno zauzima 8. mesto na tabeli sa 15 poena.

Đurđin - Tornjoš 4:1(4:1)

ĐURĐIN: Sarić D, Horvacki M, Cvijanov D, Bilbija A, Majlat V, Sarić A, Vuković N, Panić G, Stantić N, Vidaković V, Ivković Z.
Klupa: Mihailović M, Šomođi Z, Kujundžić V, Skenderović B, Skenderović D, Savanović V, Tumbas M.

Gradska liga

Danas je odigrano preostala 4 meča Gradske fudbalske lige, a derbi meč je odigran na stadionu Bratstva gde su Lokosi ugostili ekipu koja je u dobroj formi, ekipu Bikova. Gosti nose bodove kući postigavši gol za pobedu u 92. minutu. Strelac je bio Andrašić Igor.

Lokomotiva - Bikovo 0:1(0:0)

LOKOMOTIVA: Marki N, Kujundžić A, Vuković D, Marunić S, Savić N, Vučković A, Đukanović Nj, Stojanović S, Lazić N, Gulišija D, Ćetković R.
Rezerve: Vila S, Borović M, Nosković A, Nosković V, Marunić N, Stanik N.

BIKOVO: Jakovčević S, Miković M, Zubelić A, Sedlić U, Andrašić I, Babičković L, Iker D, Marčetić G, Bašić Palković D, Perišić O, Rožnaji D.
Rezerve: Šarović A, Zubelić B, Drobina D, Ekmedžić N, Kujundžić M, Zadro D, Antunović S.

Udarnik - Palić 6:1(4:0)

UDARNIK: Bursać N, Tokodi M, Đorđević D, Stanić B, Nikšić T, Petričević M, Katić Z, Kozoš I, Sovilj N, Žarković Č, Torbica M.
Rezerve: Knežević R, Grbić D, Glogovac U, Tot I, Lulić S.

PALIĆ: Dragosavljević S, Engi S, Brajko F, Haško Ž, Pletikosić P, Seic D, Temešvari A, Ćulafić S, Tumbas A, Hajrulović D, Fabri I.
Rezerve: Kečenović N, Pletikosić D, Sokola S, Ludaić B, Trivunović M, Marjanović A.

STRELCI: Nikšić Taner 1:0(4. minut), Katić Zoran 2:0(10. minut), Nikšić Taner 3:0(24. minut), Sovilj Nikola 4:0(33. minut), Petričević Mitar 5:0(60. minut), Nikšić Taner 6:0(75. minut), Pletikosić Petar 6:1(76. minut)

Žednik -Hajduk 1950 1:3(0:1)

ŽEDNIK: Jokić M, Vuković S, Skenderović M, Majlat M, Kokić B, Jakobčić M, Tešić B, Biro D, Ledenski A, Rogić D, Bašić S.
Rezerve: Vlahović M.

HAJDUK: Toldi A, Golubović M, Radišić S, Kovačević N, Maljlković D, Poljaković M, Lukić N, Novak Đ, Tadić U, Katić B, Đukanović B.
Rezerve: Čukvas J, Mrvoš S.

STRELCI: Lukić Nebojša 0:1(3. minut), Katić Bojan 0:2(48. minut), Jakobčić Mario 1:2(50. minut), Lukić Nebojša 1:3(73. minut).

Solid - Čantavir 2:0(0:0)

SOLID: Pap D, Ivanišević O, Vidaković D, Laban J, Trkulja I, Škorić I, Stanišić D, Mrđa M, Žmukić B, Bobić N, Božović D.
Rezerve: Novaković N, Đurđevac N, Janjatović A, Purić L, Erceg S, Bokić V.

ČANTAVIR: Pešti A, Laslo A, Udvardi A, Sabo F, Kelemen S, Patoč B, Mačai S, Udvardi V, Boži Mart, Božić Mark, Kozma R.
Rezerve: Feldi L, Feldi F, Kukli Č.

STRELCI: Ivanišević Ognjen 1:0(59. minut), Božović Davor 2:0(63. minut).