.

Preporod siguran kod kuće, Bačka Pačir poražena u gostima

clock06.03.2022 21:50 h

Rezultati, tabele i izveštaji nedeljnih utakmica naših klubova. Prve utakmice u prolećnom delu šampionata u Vojvođanskoj ligi odigrali su fudbaleri Preporoda iz Novog Žednika  protiv Krila Krajine i Mladost Bački Petrovac protiv pačirske Bačke.

PREPOROD - KRILA KRAJINE 1:0 (1:0)

U duelu osmoplasirane i devetoplasirane ekipe Vojvođanske lige bolje su se snašli domaći igrači. Oni su na svom terenu u Novom Žedniku nadigrali momke iz Bačke Palanke rezultatom 1:0. Jedini gol na utakmici viđen je u 45. minutu prvog poluvremena i delo je iskusnog Kovač Miloša. Nakon nova tri boda Žedničačni su na tabeli pretekli današnje protivnike i trenutno zauzimaju osmo mesto sa 25 bodova. U narednom kolu tim putuje u Bajšu.

PREPOROD: Grčić Nikola, Došlov Mićo, Nikolaš Antonio Tony, Šašić Nikola, Kotaraš Dalibor, Kovač Miloš, Čabrilo Mladen, Bogojević Aleksa, Ćakić Veljko, Vukelić Miloš, Bursać Nemanja.
Rezerve: Vuković Nenad, Kurušić Bojan, Mijić Sreten, Todić Sava, Damjanović Dako, Terzija Nebojša, Kopanja Stevo.

KRILA KRAJINA: Bojanić Dušan, Vignjević Goran, Stupar Nikola, Aćić Strahinja, Medan Luka, Gajdobranski Marko, Bukvić Momčilo, Abadžić Ognjen, Ivković Radovan, Vujanović Miloš, Panin Filip.
Rezerve: Krndija Đurađ, Petković Nemanja, Kljajić Marko, Maksić Milan.

MLADOST (BP) - BAČKA Pačir 4:0 (1:0)

Domaći igrači poveli su golom Požarev Filipa u 37. minutu i sa minimalnom prednošću se otišlo na odmor. Veću želju i htenje fudbaleri Mladosti pokazali su i u drugom delu igre pa golovima Fabri Vladimira u 62. minutu, Šišljagić Stefana u 63. i Stojisavljević Ognjena u 74. minutu dolaze do ubedljive pobede. Pačirska Bačka trenutno zauzima 10. mesto na tabeli sa 21 bodom. U narednom kolu pred domaćom publikom igraju protiv trećeplasirane Mladosti iz Turije.

MLADOST: Lenja Igor, Ožvat Pavel, Beronja Marko, Šproh Vlastislav, Brajković Aleksandar, Stojisavljević Ognjen, Šišljagić Stefan, Grković Aleksandar, Jakuš Jaroslav, Fabri Vladimir, Požarev Filip.
Rezerve: Vučić Milovan, Vladisav Petar, Đokić Vukašin, Šproh Aleksandar, Bojić Branislav, Čiep Martin, Šepa Nikola.

BAČKA PAČIR: Slavnić Aleksandar, Bakić Mane, Krkajlić Slaviša, Panić Miodrag, Njagrin Marko, Kokljevci Denil, Lazarević Jovan, Đuranović Ognjen, Šicar Dragan, Plavšić Saša, Milijašević Milan.
Rezerve: Vuković Vukašin, Jeknić Luka, Vuković Davor, Krkajlić Dragan, Curnović David, Kolundžić Milan, Der David.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h