.

Omladinci nerešeno pred meč sa Zvezdom

clock21.10.2021 12:46 h

U 10.kolu Omladinske lige Srbije mladi fudbaleri Spartaka ugostili su RFK Grafičar iz Beograda i podelili bodove rezultatom 1:1.

Raspored na tabeli ove dve ekipe govorio je u prilog tome da će ovo biti derbi meč, jer su oba tima u dosadašnjem delu sezone osvojila identičan broj bodova.

Poveli su gosti u prvom poluvremenu preko Golijanin Alekseja u 19. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na pauz. Izabranici trenera Đurasovića konsolidovali su redove u drugom poluvremenu preko Kopunović Vanje izjednačili rezultat, međutim više od toga nisu mogli pa je meč završen rezultatom 1:1.

Sastav ekipe Spartaka: Tasić L, Desnica V, Čučković V, Ignjatović M, Vesić M, Miletić S, Erdelj M, Stanić O, Bogićević A, Rosić J, Kopunović V.
Klupa: Dulić M, Dimković V, Čejić U, Maljukan M, Peić Tukuljac L, Lakić M, Tomić M.

U narednom kolu ekipu očekuje teško gostovanje, favoritu za osvajanje titule, beogradskoj Crvenoj Zvezdi. Meč se igra 24.10. sa početkom u 15:00.